پیشنهاد سردبیردسته‌بندی نشدهسیستان و بلوچستان- سردبیرنوآوری و کارآفرینی

نخستین مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی در شهرستان زابل افتتاح شد

با حضور محمد دیوجان معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال و رییس ادارات اشتغال و هدایت نیروی کار و توسعه کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، نخستین مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی در شهرستان زابل افتتاح شد.

به گزارش بازارکار به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ دیوجان در آیین افتتاح این مرکز گفت: مراکز مشاوره و خدمات کارآفرینی با هدف توسعه فعالیت های کارآفرینانه با توجه به مزیت ها و ظرفیت های اقتصادی، ایجاد ارتباط منطقی و پایدار بین فعالیتهای کارآفرینانه، فضای کسب و کار و تولید، افزایش ضریب موفقیت کارآفرینان و هدایت صاحبان سرمایه به فعالیتهای کارآفرینانه فعالیت خود را آغاز می‌کنند.
وی افزود: متقاضیان برای ثبت درخواست صدور مجوز راه اندازی این مراکز می توانند به سامانه http://moka.mcls.gov.ir/ مراجعه کنند.
معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همچنین در نشست با حسن دهمرده فرماندار زهک اظهار داشت: در صورت ثبت درخواست فرد متقاضی در سامانه مربوطه، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در سریعترین زمان ممکن شرایط را برای راه اندازی مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی شهرستان زهک فراهم خواهد کرد.
محمد دیوجان در ادامه در سفر به هامون، از طرح های اشتغال این شهرستان نیز بازدید و با کارآفرینان و سرمایه گذاران این طرح ها گفتگو کرد.

 

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا