پیشنهاد سردبیردسته‌بندی نشده

معاون امور فرهنگی کمیته امداد خبر داد: ارائه خدمات مشاوره ازدواج برای 48 هزار نفر از مددجویان

معاون امور فرهنگی کمیته امداد از ارائه خدمات مشاوره و راهنمایی ازدواج برای 48 هزار نفر از مددجویان طی یکسال گذشته خبر داد.

جعفری

معاون امور فرهنگی کمیته امداد از ارائه خدمات مشاوره و راهنمایی ازدواج برای 48 هزار نفر از مددجویان طی یکسال گذشته خبر داد.

به گزارش بازارکار از پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، حجت‌الاسلام علی جعفری با اعلام این خبر افزود: کمیته امداد با هدف تقویت نهاد خانواده و تحکیم ازدواج خانواده‌های تحت حمایت اقدام به برگزاری جلسات مشاوره و راهنمایی ازدواج برای مددجویان می‌کند که در این راستا طی یکسال گذشته 48 هزار و 813 نفر از این خدمات برخوردار شده‌اند.
وی برگزاری کلاس‌های آموزشی جهت آمادگی برای ازدواج را از دیگر برنامه‌های این نهاد در راستای ترویج سنت حسنه ازدواج دانست.
معاون امور فرهنگی کمیته امداد اظهار کرد: در همین زمینه طی یکسال گذشته 80 هزار نفر از دختران و پسران جوان و در آستانه ازدواج در کلاس‌های آمادگی ازدواج کمیته امداد شرکت کرده‌اند.
وی با بیان اینکه در این کلاس‌ها آموزش‌های مهارت‌های زندگی و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی به جوانان ارائه می‌شود، تاکید کرد: سبک زندگی اسلامی و ایرانی، انتخاب صحیح همسر و مبانی تحکیم خانواده در این دوره‌ها به دختران و پسران در آستانه ازدواج و زوجین جوان آموزش داده می‌شود.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا