پیشنهاد سردبیردسته‌بندی نشده

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد: پرداخت ماهیانه 1400 میلیارد تومان مستمری به مددجویان تحت حمایت

کمیته امداد ماهیانه یک هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان مستمری پرداخت می کند و نیازمندان در دورترین نقاط از خدمات این نهاد بهره‌مند هستند.

استان زنجان ،کمیته امداد ، معاون حمایت وسلامت خانواده ، دکتر خدرویسی ،شورای مدیران ، پرداخت مستمری

کمیته امداد ماهیانه یک هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان مستمری پرداخت می کند و نیازمندان در دورترین نقاط از خدمات این نهاد بهره‌مند هستند.

به گزارش بازارکار از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حسین خدرویسی معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد در جلسه شورای مدیران این نهاد در استان زنجان که با حضور مددکاران استان وبه صورت وبیناری با ادارات اجرایی  برگزار شد، گفت: مددکاران سربازان نظام جمهوری اسلامی هستند، چون کمیته امداد زیر مجموعه ای از بیت ولایت و امامت است.
وی ضمن تاکید بر آگاه‌سازی جامعه هدف با توجه به تلاش دشمن برای ضربه زدن به نظام افزود: امیدواریم مددکاران با دلسوزی انجام وظیفه کرده و توطئه دشمنان را ناکام بگذارند.
خدرویسی با تشریح وظایف کمیته در حمایت از خانواده‌های تحت حمایت، اضافه کرد: این نهاد در تولید و کنترل فقر نقشی ندارد و به عنوان یک اورژانس اجتماعی در مقطعی زماندار به جامعه هدف کمک می‌کند.
وی با اشاره به اینکه منابع کمیته امداد حتی قابل قیاس با بودجه یک شرکت دولتی هم نیست، افزود: درآمدهای کمیته امداد شامل سه منبع “کمک مردمی”، ” منابع اختصاصی کمیته امداد” و ” کمک دولتی” است که از سر جمع همه این منابع ماهیانه یک هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان مستمری پرداخت می‌شود.
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد به اشاره به ساز و کار تهیه کمک برای خانواده‌های تحت حمایت، عنوان کرد: با همه مشکلاتی که در این بخش وجود دارد، ما تلاش می کنیم نیازمندان در دورترین نقاط روستایی از خدمات این نهاد بهره‌مند شوند.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا