اصفهان- سردبیردسته‌بندی نشدهرویدادهاشرکت های خلاقکارخانه های نوآورینوآوری و کارآفرینی

برگزاری همایش ارتقا کسب و کار با استفاده از رسانه های دیجیتال

همایش ارتقا کسب و کار با استفاده از رسانه های دیجیتال با حضور فعالان درحوزه کسب و کار در مجموعه سیتی سنتر اصفهان برگزار شد.


به گزارش بازارکار دبیر برگزاری همایش ارتقا کسب و کار در حاشیه این همایش در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، گفت: هدف از برگزاری همایش ارتقا کسب و کار درراستای تحقق شعار امسال(تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین)، آشنایی مدیران و فعالان در کسب و کار با رسانه های دیجیتال و استفاده صحیح از این ابزار برای ارتقا کسب و کارشان بوده است.
آرش کلانی با اشاره باینکه استفاده صحیح از ابزار دیجیتال باعث بهبود کسب و کارها خواهد شد، بیان کرد: همانطور که می دانید یکی از بزرگترین ایرادات فضای کسب و کار ما به روز نبودن دانش و انعطاف پذیر نبودن و به روز نبودن دانش فعالان در حوزه کسب و کار است.
وی در حضور بزرگان، نخبگان و کارآفرینان جوان افزود: به گفته مولایمان علی (ع) که فرمود علم قدرت است و هرکس که به علم و دانش چنگ زند قدرتمند است و توان قدرت نمایی خواهد داشت و هر آنکس که از علم فاصله گیرد دیگران به او غلبه خواهند کرد.
این کارافرین جوان ادامه داد: در راستای شعار امسال مقام معظم رهبری به نام سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین ما در موسسه آرش هومت تصمیم گرفتیم تا با برگزاری رویداد های علمی در مورد رسانه های دیجیتال و کسب و کار سطح دانش در فضای کسب و کار را بالابرده و مطمئنا این امر برروی تولید و اشتغال آفرینی تاثیر به سزایی خواهد داشت.
دبیر برگزاری همایش ارتقا کسب و کار گفت: برگزاری همایش ها و رویدادها چه به صورت حضوری و چه به صورت آنلاین با کیفیت بالا در سراسر ایران نه تنها باعث بهبود فضای کسب و کار می شود بلکه به میزان قابل توجهی از خروج ارز از کشور جلوگیری می کند.
آرش کلانی در پایان اظهار داشت: امید است برگزاری رویدادهای علمی آن هم در دنیای تکنولوژی و آنلاین قوت پیدا کند وبا برگزاری با کیفیت این برنامه ها همانند همین همایش استقبال عموم از این برنامه ها افزایش چشمگیر داشته باشد.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا