یزدیزد- سردبیر

تضمین شغلی برای حداقل ۶۰ نفر از بانوان و دانشجویان دختر توسط شرکت دیباچه هنر بازاریابی ویرا

چندتن از دانش‌آموختگان دختر دانشگاه یزد با حمایت پردیس فناوری و صنعتی و با هدف بازاریابی، تولید محتوا و تربیت نیروی متخصص در این زمینه، اقدام به تأسیس یک شرکت بازاریابی حرفه ای کردند.

به گزارش دریافتی از پردیس فناوری و صنعتی دانشگاه، زهرا عابدی دانش‌آموخته رشته مدیریت بازرگانی دانشگاه یزد و مدیرعامل شرکت دیباچه هنر بازاریابی ویرا درباره نحوه تأسیس این شرکت گفت: شروع کار من به همراه دو تن از دوستانم که همگی از دانش‌آموختگان دانشگاه یزد هستند از کارآموزی و کاورزی در شرکت شتابدهنده پیشگامان بود. پس از کارورزی در این شرکت به انجام خدمات تولید محتوا در استارت‌آپ‌ها مشغول شدیم.
وی افزود: بعد از یک مدت انجام کار در زمینه تولید محتوا با آموزش دوره‌‌های لازم و ارتقای بار علمی خود با تشکیل تیمی از بانوان و دانشجویان دختر دانشگاه یزد به صورت مستقل فعالیت خود را در خارج از دانشگاه آغاز کردیم.
وی تصریح کرد: آغاز کار ما با شیوع همه گیری کرونا بود که تصمیم گرفتیم به صورت مجازی دوره‌های کارآموزی ویژه خانم‌هایی که تمایل به کار در منزل دارند، برگزار کنیم.
زهرا عابدی بیان کرد: در ادامه راه با تلاش و پشتکار فراوان و تجاربی که کسب کردیم ترغیب شدیم که با حمایت پردیس فناوری و صنعتی یزد و با همکاری چندتن از استادان دانشگاه یزد شرکتی را در راستای بازاریابی،‌ تولید محتوا و تبلیغات تاسیس کنیم و کار خود را در یک محیط علمی و دانشگاهی به صورت تخصصی‌تر ادامه دهیم.
وی با اشاره به فعالیت‌های زیادی که تاکنون داشته‌اند گفت: در حال حاضر با رابط‌سازی‌ها و ارتباطاتی که در طول سالها فعالیت به وجود آمده توانسته‌ایم بدون هیچ پشتوانه مالی مشتریان زیادی را جذب کنیم.
وی یکی از فعالیت‌های اصلی کار خود را بازاریابی ویژه کسب و کارهای نوپا و سطح متوسط و رساندن آنها به وضعیت مطلوب عنوان کرد و افزود:‌ بسیاری از کسب و کارها به دلیل اینکه به درآمد مطلوبی نرسیده‌اند به تبلیغات روی‌ می‌آورند درصورتی که اینها از پایه مشکل دارند و تنها با تبلیغات به بازدهی مطلوب نمی رسند و تیم ما به عنوان یک مشاور و راهنما ابتدا با تعریف نقشه راه برای رسیدن به حد مطلوب با گمراهی کمتر و طراحی یک پلتفرم برای پیشروی مرحله به مرحله (برندینگ، طراحی لوگو، هویت بصری و …. )، به آن کسب و کار با هزینه‌ای مناسب مشاوره می‌دهد.
عابدی تصریح کرد: تاکنون به صورت تجربی این فعالیت‌ها و خدمات انجام می شده است و در حال حاضر در تلاش هستیم این خدمات را در بستر وب طراحی و اجرا کنیم تا نیاز نباشد همه کارها به صورت حضوری انجام شود.
وی افزود: تمام خدماتی که در زمینه تولید محتوا، تبلیغات و مدیریت شبکه های اجتماعی، طراحی سایت و … انجام می دهیم توسط تیم شرکت و تحت نظارت خودمان انجام می شود و کارها معمولا برون سپاری نمی شود و در نتیجه با قیمت مناسب و هزینه مطلوب این کارها انجام می‌گیرد.
وی با اشاره اینکه تمام نیروهای شرکت از بانوان دانش‌آموخته و دانشجویان دختر دانشگاه یزد هستند گفت: یک اصلی که در شرکت ما وجود دارد این است که همه تیم ما خانم هستند ما معمولا از بین خانم‌های دانش‌آموخته خانه دار و دانشجویان، نیروی متخصص تربیت می‌کنیم و در نظر داریم از بین دانش آموزان علاقه مند نیز استفاده کنیم.
وی در پایان گفت: شرکت دیباچه هنر بازاریابی ویرا به صورت رسمی از ابتدای سال ۱۴۰۱ فعالیت خود را آغاز کرده است و برنامه‌ریزیمان این است که تا پایان امسال با برگزاری دوره آموزشی با تضمین شغلی برای حداقل ۶۰ نفر از بانوان و دانشجویان، آنها را به صورت حضوری یا فری لنسر (آزادکار)  به خدمت بگیریم.

 

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا