اردبیلاردبیل- سردبیر

تولید توپ‌های جام جهانی 2022 قطر در اردبیل

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل از تولید توپ ورزشی در استان اردبیل خبر داد و گفت: برای جام جهانی قطر توپ مورد نیاز مسابقات در این استان تولید می‌شود که این افتخاری برای خطه اردبیل است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: براساس آخرین آمار سهم صنعت در اشتغال استان به ۲۹ درصد رسیده و در کنار آن در حوزه صادرات محصولات صنعتی نیز تحول عظیمی را شاهد هستیم.
صادقی اضافه کرد: ۶۰ درصد صادرات استان را محصولات صنعتی به ویژه میلگرد، شمش فولاد، محصولات پلاستیکی و ام دی اف تشکیل می‌دهد که صادرات این محصولات همچنان با قوت ادامه دارد.
وی جهش دو برابری صادرات از گمرکات استان را یادآور شد و بیان کرد: ۵۱۶ میلیون دلار ارزش صادرات محصولات متنوع استان است که از گمرکات استان به کشورهای مختلف صادر شده است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل از تولید اسباب بازی و توپ ورزشی در استان اردبیل خبر داد و گفت: برای جام جهانی قطر توپ مورد نیاز مسابقات در این استان تولید می‌شود که این افتخاری برای خطه اردبیل است.
توپ های ورزشی بتا (شرکت طنین پیک سبلان) فعالیت خود را با افتتاح فاز اول در سال ۹۰ شروع کرده و در مدت سال های فعالیت خود توانسته به بزرگترین تولید کننده توپ های ورزشی در ایران و منطقه تبدیل شود.این شرکت با استفاده از دانش جهانی و متخصصین بومی، توانسته است توپ های ورزشی با استاندارد بین المللی وارد بازار نماید.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا