آذربایجان شرقیآذربایجان شرقی-سردبیر

بررسی ۱۳۲ طرح با اشتغالزایی ۷۸۰ نفر در آذربایجان شرقی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: با برگزاری شش جلسه کمیته فنی تسهیلات موضوع بند الف تبصره ۱۸ تعداد ۱۳۲ طرح با اشتعالزایی ۷۸۰ نفر در آذربایجان شرقی تصویب شده است.

به گزارش بازار کار، حسین فتحی با اعلام این خبر اظهار کرد: در راستای تسهیل گری در ارائه خدمات و حمایت از واحدهای تولیدی، رفع مشکلات فرایندی در ارتباط با ارائه تسهیلات در دستور کار کمیته فنی استان قرار گرفته است.
وی با اشاره به اینکه تسهیل گری و رفع مشکلات فرایندی در ارائه تسهیلات در راستای توسعه اشتغال در استان در دستور کار کمیته فنی استان قرار گرفته است، خاطرنشان کرد: در جلسه کمیته فنی تسهیلات موضوع بند الف تبصره ۱۸ قانون بودجه ۱۴۰۰، درخواست متقاضیان بخشهای مختلف باحضور نمایندگان دستگاه‌های مربوطه و موسسات عامل مورد بررسی قرار گرفت.
وی افزود: در ششمین جلسه این کمیته که امروز برگزار گردید، تعداد ۲۱ طرح با مبلغ ۲۲۵ میلیارد ریال و اشتغالزایی ۱۳۴ نفر به تصویب رسید.
به گفته فتحی، با برگزاری شش جلسه کمیته فنی پیرامون تسهیلات موضوع بند الف تبصره ۱۸ قانون بودجه سال ۱۴۰۰ در مجموع، تعداد ۱۳۲ طرح با مبلغ ۱۱۸۶ میلیارد ریال به تصویب رسید که با تصویب این تعداد طرح ها زمینه اشتغال ۷۸۰ نفر در استان فراهم شد.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا