هرمزگانهرمزگان- سردبیر

نقش رسانه ها در امید آفرینی برجسته است

مسئول بسیج رسانه هرمزگان گفت: در فضای کنونی کشور که دشمن بدنبال تفرقه افکنی و ایجاد تنش میان مردم و دولت است، نقش رسانه ها در امید آفرینی برجسته است.

به گزارش بازار کار،محمد رسول جلالی در دیدار با خلیل قاسمی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان، با اشاره به نقش وزارت صمت در توسعه تولید، تجارت و اشتغال آفرینی بیان داشت: وزارت صنعت، معدن و تجارت از کلیدی ترین وزارتخانه های کشور در حوزه اقتصادی است و بی تردید در سالهای اخیر با توجه تحریم های ظالمانه دشمنان قسم خورده جمهوری اسلامی به خوبی توانست در ایفای نقش و رسالت خود موفق باشد.
جلالی تولید و اشتغال را از دغدغه های مقام معظم رهبری قلمداد کرد و افزود: در دهه اخیر مقام معظم رهبری در اعلان شعار سال همواره بر محور اقتصاد، تولید و اشتغال آفرینی تاکید و تصریح فرموده اند. بحمدلله در استان هرمزگان مجموعه اداره کل صمت با کمک به فعال سازی معادن، تسهیل تجارت و بازرگانی، بازگردندان مراکز صنعتی نیمه تعطیل یا تعطیل شده به عرصه فعالیت و تولید در راستای تحقق فرامین معظم له گام برداشته است که جای تقدیر و تشکر را دارد.
وی بر همکاری بیشتر بخش های صنعت، معدن و تجارت با بخش فرهنگ و رسانه تاکید کرد و گفت: برای تحقق توسعه پایدار باید فرآیند توسعه مانند یک زنجیره هم افزا عمل کنند. توسعه پایدار منوط به توجه به فرهنگ، آموزش، منابع انسانی، اقتصاد است. انتظار می رود در تقویت حوزه فرهنگ مجموعه صمت همراهی و همکاری مستمر داشته باشد.
جلالی نقش رسانه ها در تبیین اجرای طرح مردمی کردن یارانه ها را مهم دانست و خاطرنشان کرد: رسانه های هرمزگان همواره بر مدار انصاف حرکت کرده و در خدمت به نظام و مردم پیشگام هستند.
خلیل قاسمی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان در این دیدار با تبریک انتصاب مسئول بسیج رسانه هرمزگان گفت: بسیج رسانه می تواند در ایجاد همدلی و همگرایی رسانه ها اثرگذار باشد. طبیعتاً رسانه ها نقش انکار ناپذیری در ایجاد ارتباط مردم و مسئولان دارند.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان افزود: سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان آماده همکاری با بسیج رسانه و حوزه فرهنگ در راستای توسعه برنامه های فرهنگی، جشنواره ها منجمله جشنواره رسانه ای ابوذر است.
وی با قدردانی همکاری رسانه ها و بسیج رسانه با بخش های صنعت، معدن و تجارت تصریح کرد: نقش رسانه ها در امید آفرینی برجسته است همه باید در جهت تقویت پویایی، نشاط و امید جامعه تلاش کنیم.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا