زنجان- سردبیر

در پی انتخاب کارخانه سیمان زنجان به‌عنوان واحد نمونه صنعتی؛ ایجاد اشتغال در این کارخانه حائز اهمیت است

در مراسم گرامیداشت روزملی صنعت و معدن با اهداء تندیس و لوح یادبود از سیمان زنجان تحت عنوان واحد نمونه صنعتی کشور تجلیل به عمل آمد.

به گزارش پایگاه خبری بازار کار، با حضور رئیس جمهور، وزاری صمت و اقتصاد و رئیس کمسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، مراسم تجلیل از واحدهای نمونه صنعتی درمحل سالن اجلاس سران برگزار و سیمان زنجان برای اولین بار موفق به کسب این افتخار شد.

علی‌اکبر قرائت، مدیرعامل سیمان زنجان در حاشیه این همایش در خصوص کسب این افتخار، اظهارکرد: کسب این رتبه به واسطه تلاش گسترده، همدلی و همراهی  همه سطوح سازمانی از مدیران و سهامداران تا بدنه اجرایی و پرسنل محقق شده و جای امیدواری است که اقدامات مهم اثربخش صورت گرفته در سیمان زنجان در سال‌های اخیر، نقش این بنگاه اقتصادی را در توسعه پایدار، رونق اقتصادی، تولید مستمر، حفظ و ایجاد اشتغال؛ پررنگ‌تر از همیشه تبیین کند.

وی افزود: به لطف پروردگار با برنامه‌ریزی، آینده نگری، واقدامات مهمی که از گذشته تاکنون در سیمان زنجان صورت گرفته این شرکت تولید مستمر خود را با حفظ کیفیت، تنوع محصول و رفع انواع نیازهای خاص و استراتژیک سیمان کشور روانه بازار مصرف خواهد کرد.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا