زنجان- سردبیر

رئیس کل دادگستری زنجان: نیازمند تقویت نیروی انسانی هستیم

رئیس کل دادگستری استان زنجان گفت: اجرای عدالت با روحیه جهادی و انقلابی سختی کار را آسان و شیرین می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری بازار کار، حجت‌الاسلام والمسلمین اسماعیل صادقی‌نیارکی در آیین معارفه رئیس حوزه‌های قضایی سجاسرود، خدابنده و دادستان خدابنده، اظهارکرد: قضاوت کاری سخت و البته دارای شان و جایگاهی بالاست لذا ارائه خدمات برای اجرای عدالت با روحیه جهادی و انقلابی این سختی را آسان و شیرین می‌کند.

وی بابیان اینکه اجرای سیاست‌های قوه قضاییه در حوزه‌های قضایی سجاسرود و خدابنده در بیشتر بخش‌های ابلاغی نسبت به سایر حوزه‌ها با معدل بالاست، بیان کرد: جا دارد همین‌جا از مسئولان و کارکنان این حوزه‌ها تقدیر کنم.

رئیس کل دادگستری استان زنجان ادامه داد: تعداد ارجاع پرونده به هر قاضی در کشور دو برابر استاندارهای جهانی است؛ بنابراین با این حجم پرونده نیازمند تقویت نیروی انسانی در مجموعه هستیم.

وی توجه به حقوق عامه را که مورد تاکید مقام معظم رهبری از مسئولان عالی قوه قضایی است را حائز اهمیت بیان کرد و گفت: دادگستری زنجان در اجرای سیاست‌ها، برنامه‌های قوه و پیروی از منویات رهبری اهتمام جدی دارد.

صادقی نیارکی با اشاره به وجود برخی چالش‌ها و تهدیدات در حوزه قضایی خدابنده و سجاسرود، تاکید کرد: اجرای قوانین در حوزه مدیریت آب‌های زیر زمینی و استفاده بهینه از منابع آبی در مزارع کشاورزی مورد توجه قرار بگیرد تا شاهد کمبود آب در این منطقه نباشیم.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا