هرمزگانهرمزگان- سردبیر

بررسی میدانی و اقدام عملیاتی در سومین روز سرکشی به مناطق زلزله زده غرب هرمزگان

در سومین روز پس از زلزله شدید محدوده شهرستان بندرلنگه ، مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی در ادامه سرکشی های متوالی از این مناطق بازدید به عمل آورد.

به گزارش بازار کار، در سومین روز پس از زلزله شدید محدوده شهرستان بندرلنگه ، مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی در ادامه سرکشی های متوالی از این مناطق بازدید به عمل آورد.
بررسی وضعیت تعاونی های مناطق زلزله زده، بازدید و ارزیابی خسارت مزارع پرورش میگو سایه خوش از جمله برنامه های این حضور بود. طبق بررسی های به عمل آماده خسارت وارده به مجموعه پرورش میگو منطقه سایه خوش بالغ بر 1000 میلیارد تومان و همچنین سبب ایجاد مشکلاتی برای دو هزار شاغل مستقیم و غیرمستقیم این منطقه شده است. مجتبی معین وزیری، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در دیدار عبدالرسول دریایی ، مدیرکل شیلات هرمزگان در محل سایت پرورش میگو سایه خوش به ضرورت هماهنگی بین دستگاهی و انجام کارهای دقیق و برنامه ریزی شده برای رفع قطعی مشکلات منطقه زلزله زده تاکید نمود.
لازم به ذکر است واحدهای ارزیاب خسارت مجموعه اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی از همان دقایق ابتدایی در منطقه حاضر شده و اطلاعات لازم و ضروری را مورد ارزیابی قراردادند.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا