زنجان- سردبیر

ثبت 1250 فرصت کاری در سامانه جستجوی شغل استان زنجان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: تا کنون 1250 فرصت کاری در سامانه جستجوی شغل در استان ثبت شده است.

به گزارش پایگاه خبری بازار کار، طیب جعفری در جمع خبرنگاران، افزود: کارجویان بدون واسطه و به آسانی از طریق سامانه هوشمند جستجوی شغل می‌توانند فرصت‌های شغلی را جستجو کنند.

جعفری با اشاره به این که سامانه جستجوی شغل، حلقه واسط کارفرما و نیروی کار است، عنوان کرد: این سامانه راهی آسان برای استفاده از فرصت‌های شغلی احصاء شده از طریق کاریابی‌های استان و در راستای تامین نیاز به نیروی انسانی کارفرمایان در حداقل زمان و دستیابی کارجویان به کلیه فرصتهای شغلی بدون محدودیت مکانی است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان افزود: در سه ماهه اول سال‌جاری 208 نفر از کارجویان در استان زنجان موفق به یافتن شغل مورد نظر خود از طریق این سامانه شده‌اند.

جعفری هدف از راه‌اندازی این سامانه را ارتقای سطح کیفی و کمی خدمات کاریابی‌ها و استفاده بهینه از فناوری‌های نوین عنوان کرد و افزود: کارفرمایان برای تامین نیروی مورد نیاز خود می‌توانند با ثبت نام در سامانه جستجوی شغل به نشانی اینترنتی http://shoghl.mcls.gov.ir پس از بررسی و راستی‌ آزمایی اطلاعات کارفرمایی، به کاریابی‌های فعال کشور متصل شوند.

وی خاطرنشان‌کرد: متقاضیان جویای کار هم می‌توانند با مراجعه به این سامانه و ثبت‌نام و تکمیل اطلاعات فردی و شغلی با جستجو در فرصت‌های شغلی موجود در سامانه قسمت “جستجوی شغل” از طریق دفاتر کاریابی به کارفرمایان معرفی و مشغول به فعالیت شوند.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا