فارس- سردبیر

جایگاه نخست بخش کشاورزی فارس در پرداخت تسهیلات

رئیس سازمان جهاد کشاورزی فارس اعلام کرد؛

به گزارش بازار کار فارس به نقل از خبرنگار مهر، مجتبی دهقان پور ظهر سه شنبه در نشست بررسی مسائل و مشکلات بخش کشاورزی شهرستان داراب که در فرمانداری ویژه این شهرستان برگزار شد، تصریح کرد: از محل اعتبارات بند خ، ۱۸۴ میلیارد تومان تسهیلات در استان فارس پرداخت شده است و استان اول هستیم.

وی با بیان اینکه در پرداخت تسهیلات بند الف تبصره ۱۸ با پرداخت ۳۸۱ میلیارد تومان استان اول کشور هستیم، اظهار کرد: اگر بخش کشاورزی استان‌های دیگر این تسهیلات را جذب نکردند ما آمادگی جذب آن را داریم.

رئیس جهاد کشاورزی فارس با بیان اینکه برای محاسبه قیمت تمام شده گوشت مرغ، گوساله و گوسفند نیز تمهیداتی در نظر گرفته شده است، ابراز کرد: بحث خرید دام زنده الان یکی از چالشهای ما است، داریم دنبال می‌کنیم.

دهقان پور در خصوص اراضی شیب دار با اشاره به اینکه با دادگستری استان مکاتبه شده است، بیان کرد: پس از طرح در شورای حفظ حقوق بیت المال و اخذ مجوزهای لازم امکان واگذاری اراضی مذکور به متقاضیان فراهم می‌شود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس به موضوع احداث بند انحرافی و شبکه‌های انتقال این بند در منطقه فدامی شهرستان داراب نیز پرداخت و اضافه کرد: پس از انجام تعهدات سازمان آب در مرحله بعدی جهاد کشاورزی ورود و اقدام خواهد کرد.

نشست بررسی مسائل و مشکلات بخش کشاورزی شهرستان داراب به دعوت محمد جواد عسکری نماینده مردم شهرستان‌های داراب و زرین دشت در مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست و با حضور محمد مهدی برومندی معاون امور باغبانی وزیر جهاد کشاورزی و تعدادی از مدیران ارشد برگزار شد.

کد خبر 5531247

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا