مازندرانمازندران- سردبیر

خدمات تامین اجتماعی در مناطق کم برخوردار متناسب توزیع شود

نماینده ولی فقیه در مازندران توزیع مناسب خدمات متنوع تامین اجتماعی در مناطق کم برخوردار را لازم و سبب رضایتمندی مردم دانست.

به گزارش خبرنگار بازار کار به نقل از خبرگزاری مهر، آیت الله محمدباقر محمدی لائینی پیش ازظهر سه شنبه در دیدار با مسئولان تأمین اجتماعی خواستار با تاکید بر فراگیری و نهادینه شدن جهاد تبیین از مجلس شورای اسلامی خواست تا در این زمینه اقدام و تلاش ویژه ای انجام دهد.
وی افزود: در مجلس شورای اسلامی باید تشکر بیشتر از انقلاب باشد و حمایت‌ها از دولت انقلابی و خدمتگزار بیشتر شود و برای پیشبرد اهداف دولت انقلابی انتقاد سازنده داشته باشیم.
آیت الله لائینی توزیع خدمات متنوع تأمین اجتماعی در مناطق مختلف کشور را برای محرومیت زدایی لازم دانست و گفت: توزیع درست خدمات سبب رضایتمندی مردم می‌شود.
امام جمعه ساری به وجود مناطق محروم و کم برخوردار در مازندران گفت: جمعیت زیادی به استان سفر می‌کنند و نیازمند دریافت خدمات هستند.
وی با اشاره به اینکه بیش از ۲۰ میلیون نفر مسافر و جمعیت به استان سفر می‌کنند، گفت: زیرساخت‌های جاده‌ای استان متناسب با حجم مسافران و گردشگران نیست و امکانات لازم در آن مهیا نیست.
نماینده ولی فقیه در مازندران با عنوان اینکه در دولت جدید انقلابی عمل می‌شود، گفت: با توجه به سالمند شدن جمعیت، هزینه‌های زیادی روی دست تأمین اجتماعی گذاشته می‌شود.
وی خواستار سرمایه گذاری و برنامه ریزی تأمین اجتماعی برای اجرای طرح جوانی جمعیت شد و گفت: همچنین برخورد مناسب با مفاسد و جرایم الزامی است و با مفسدان جدی برخورد شود.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا