آموزش و مهارتدسته‌بندی نشدهمراکز رشدنوآوری و کارآفرینیهرمزگان- سردبیر

برگزاری جلسه بررسی دستورالعمل جشنواره ملی مهارت

جلسه بررسی دستورالعمل جشنواره ملی مهارت و برنامه های پیشنهادی و اجرایی بزرگداشت هفته مهارت و روز ملی کارآفرینی و آموزش های فنی و حرفه ای با حضور سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان هرمزگان و معاونین و مسئولین واحدهای اداره کل برگزار شد.

به گزارش بازارکار به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان هرمزگان ،جلسه بررسی دستورالعمل جشنواره ملی مهارت و برنامه های پیشنهادی و اجرایی بزرگداشت هفته مهارت و روز ملی کارآفرینی و آموزش های فنی و حرفه ای با حضور سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان هرمزگان و معاونین و مسئولین واحدهای اداره کل برگزار شد.
رضا علیزاده سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای اهداف جشنواره ملی مهارت را اعلام کرد و گفت : مهمترین هدف برنامه های جشنواره و تبلیغات ، نهادینه کردن فرهنگ مهارت آموزی در بین خانواده ها و جامعه است .
وی ادمه داد: هدف جشنواره شناسایی و تجلیل از فعالان و پیشکسوتان مهارت آموزی ، شناسایی و تکریم خیرین مهارت آموزی ،انتخاب و معرفی سفیران مهارت و انتخاب و معرفی بنگاه های اقتصادی سرآمد در حوزه مهارت آموزی می باشد.
وی تصریح کرد:برای ترویج و توسعه مهارت آموزی نیاز به همکاری و هم افزایی همه نهادها و دستگاه‌های اجرایی و حامیان توسعه مهارتی در راستای مسوولیت های اجتماعی هست تا بتوانیم در ایجاد اشتغال و ترغیب نوجوانان و جوانان به سمت مهارت آموزی موفق عمل کنیم.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا