اقتصادی و بازار سرمایهدسته‌بندی نشده

بررسی دوباره رتبه بندی فرهنگیان در مجلس

وزیر آموزش و پرورش از بررسی طرح رتبه بندی معلمان در سوم بهمن ماه سال جاری در کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی خبر داد.

بررسی دوباره رتبه بندی فرهنگیان در مجلس
وزیر آموزش و پرورش از بررسی طرح رتبه بندی معلمان در سوم بهمن ماه سال جاری در کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی خبر داد.
به گزارش بازارکار به نقل از ایرنا، یوسف نوری در نشست اعضای شورای آموزش و پرورش مناطق جنوبی استان کرمان که در شهرستان منوجان برگزار شد با بیان اینکه مدارس حتما باید آموزش حضوری را از سر بگیرند افزود: ۹۵ درصد مدارس دنیا در این مدت باز بوده اما ما ۱۰۰ درصد تعطیل کردیم و آموزش مجازی داشتیم.
وی اظهار داشت: فقری در اطراف کشور داریم که ناشی از کار خودمان است، تبعیض در درون خانواده بین فرزند دختر و پسر، بین پسر بزرگ و کوچک و … در نظام تعلیم و تربیت نیز وجود دارد، بینش، منش، فعل و دیدگاه ما در موضوع عدالت، توزیع رویه ای است در صورتی که عدالت باید توزیعی یا ترمیمی باشد یعنی حق همه داده شود.
نوری اظهار داشت: در بعضی موارد نیاز به تغییر روش هاست، گروه بندی و طبقه بندی در کارها را باید از شهید سلیمانی یاد بگیریم، این فرمانده بزرگ گروه های مختلف زینبیون، حیدریون، فاطمیون و… را بسیج کرد.
وی افزود: در توزیع منابع نیز باید اول خط مقدم جامعه را در نظر بگیریم که خط مقدم در جمهوری اسلامی ایران، مردم مستضعف و کوخ نشین هستند، در مرکز، قرارگاه محرومیت زدایی تشکیل داده ایم و بنا داریم دایره دایره از بیرون به داخل بیاییم.
وزیر آموزش و پرورش ضمن قدردانی از رییس جمهور به دلیل سفر پیش بینی نشده اش به جنوب استان کرمان، گفت: دولت مردمی در همه شرایط در کنار مردم است.
وی اظهار داشت: پروژه هایی با پیشرفت فیزیکی بالای ۵۰ درصد تا سال آینده با اولویت خوابگاه های دانش آموزی تکمیل می شود.
وی گفت: سرانه ای بابت خرید تجهیزات مدارس برای استان کرمان واریز می شود و تجهیز هفت هنرستان در هفت شهرستان جنوبی، ایزوگام، محوطه سازی، آسفالت، بهسازی سرویس های بهداشتی و استاندارسازی سیستم سرمایشی ۴۰۰ کلاس درس در جنوب کرمان در دستور کار قرار دارد.
نوری گفت: مدارس، هویت ملی ما هستند و نباید تخریب شوند بلکه باید تلاش بر مقاوم سازی آن ها داشته باشیم.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا