اخبار استخداماصفهان- سردبیردسته‌بندی نشدهشرکتهای دانش بنیاننواحی و شهرک های صنعتی

مدیرکل صمت استان اصفهان خبر داد: اشتغال ۲۸۰ هزار نفر در صنایع اصفهان ۷۰ شرکت دانش‌بنیان از سازمان صمت مجوز گرفت

مدیرکل صمت استان اصفهان گفت: ۲۸۰ هزار نفر در ۹ هزار واحد صنعتی در استان اصفهان اشتغال دارند.


به گزارش بازارکار، امیرحسین کمیلی در آئین تجلیل از صادر کنندگان نمونه استان اصفهان با بیان اینکه استان اصفهان دارای ۹ هزار واحد صنعتی است، اظهار داشت: برای این تعداد صنعت ۵۷ هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری شده است.
وی با بیان اینکه در ۹ هزار واحد صنعتی استان اصفهان ۲۸۰ هزار نفر شاغل هستند، ادامه داد: این استان سهم ۱۱ درصدی اشتغال و رتبه دوم کشور در این زمینه را دارد.
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان با بیان اینکه استان اصفهان در حوزه تعداد صنعت سهم ۱۲ درصد و رتبه دوم و در بخش صادرات نیز با سهم چهار درصدی رتبه سوم کشور بعد از تهران و خوزستان را دارد، افزود: از این رو با توجه به وجود ظرفیت‌های زیاد این استان و همچنین وجود صنایع مادر کشور از جمله فولاد مبارکه در کشور انتظار صنعتگران استان اصفهان حضور بیشتر وزیر صنعت در استان اصفهان است.
وی اضافه کرد: از وزیر صنعت انتظار داریم فرصت بیشتری را به بازدید از مراکز صنعتی استان اصفهان اختصاص دهد و تا قبل از آغاز ماه محرم شاهد این اتفاق باشیم.
کمیلی همچنین به وجود ۶۰۰ شرکت دانش بنیان در استان اصفهان اشاره کرد و افزود: از این تعداد شرکت تاکنون ۷۰ شرکت موفق به دریافت مجوز از سازمان صمت استان شده‌اند.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا