بین المللپیشنهاد سردبیرمازندرانمازندران- سردبیرنوآوری و کارآفرینی

همایش بین المللی کارآفرینی در چالوس آغاز به کار کرد

اولین همایش بین المللی کارآفرینی در ۲۲ محور مختلف با حضور محققان و دانشگاهیان در چالوس آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرنگار بازارکار به نقل ازخبرگزاری مهر، اولین همایش بین المللی کارآفرینی با تمرکز بر تحقق شعار تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین صبح چهارشنبه با حضور محققان و دانشگاهیان در مجتمع دلگشا دانشگاه آزاد چالوس آغاز به کار کرد.
یوسف تقی پوریان دبیر همایش بین المللی کارآفرینی در حاشیه این همایش با اشاره به نامگذاری سال جاری توسط مقام معظم رهبری به عنوان سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین افزود: دانش بنیان‌ها یکی از مؤلفه‌های قدرت و توسعه هر کشور هستند، از این رو بر اساس سند تحول و تعالی به دنبال چرخشی تحول آفرین «از آموزش حافظه محور به یادگیری تعالی بخش عمیق، کاربردی، فایده محور، بسترساز اشتغال دانش بنیان و…» هستیم.
وی افزود: اولین همایش بین المللی کارآفرینی را با تمرکز بر تحقق شعار سال به مدت دو روز در حال برگزاری است و این همایش در ۲۲ محور مختلف و با موضوعات بین رشته‌ای در حوزه کارآفرینی در حال اجرا است.
تقی پوریان یادآور شد: در این همایش، از سه استاد برتر ایران، پرفسور وظیفه دوست رئیس انجمن علمی بازاریابی ایران، پرفسور پورعزت رئیس انجمن علمی مدیریت دولتی ایران و پرفسور فیضی استاد تمام دانشگاه علامه طباطبایی دعوت شد و به ایراد سخنرانی خواهندپرداخت وهمچنین سه سخنران بین المللی در حوزه تخصصی کارآفرینی به همراه شش مدیر شرکت‌های برتر دانش بنیان حضور دارند.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا