پیشنهاد سردبیردسته‌بندی نشده

فراخوان مقاله همایش ملی فناوری های بازیافت و چرخه حیات مواد منتشر شد

فراخوان مقاله همایش ملی فناوری های بازیافت و چرخه حیات مواد منتشر شد

فراخوان ارسال مقاله به همایش ملی فناوری های بازیافت و چرخه حیات مواد در ۹ محور از سوی دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان منتشر شد.
فراخوان مقاله همایش ملی فناوری های بازیافت و چرخه حیات مواد منتشر شد

 به گزارش بازارکار  به نقل از  دانشگاه  تحصیلات تکمیلی صنعتی  و پیشرفته کرمان، دبیر همایش با اعلام این خبر گفت: همایش ملی فناوری های بازیافت و چرخه حیات مواد  در راستای ترویج مفهوم تولید پایدار در رشته های مهندسی مواد و متالورژی، مهندسی شیمی، مهندسی معدن و سایر رشته های مرتبط علوم و مهندسی برگزار می شود.

دکتر علی بهراد ملاحظات زیست محیطی در انتخاب فرایندها (مصرف منابع، کاهش ضایعات، کاهش آلایندگی و مواد مشابه)، اثرات صنایع بر محیط زیست (کیفیت هوا، منابع آبی، خاک و پسماند)، کاربرد هوش مصنوعی در بازیافت مواد، روش های کنترل آلودگی محیط زیست، سرامیک های نوین (سنتز و کاربردها)، تولید انرژی از بیومس ، تولیدات زیستی، اقتصاد چرخشی مواد و فرآوری مواد معدنی و باطله ها را از محورهای این همایش نام برد.

 عضو هیئت علمی پژوهشکده مواد دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته  افزود: پژوهشگران فرصت دارند تا 15 شهریور ماه مقالات خود را متناسب با محورهای همایش به دبیرخانه ارسال کنند و همایش پس از داوری مقالات 26 و 27 آبان برگزار می گردد.

 دبیر اجرایی همایش ملی فناوری های بازیافت و چرخه حیات مواد تاکید کرد: پژوهشگران به سایت دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و پیشرفته مراجعه و در بخش سامانه ها از بخش مدیریت همایش ها به آدرس https://congress.kgut.ac.ir/ConfDesc.aspx?id=154   اقدام به ثبت نام و ارسال مقاله کنند.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا