استان هادسته‌بندی نشده

ایجاد اشتغال پایدار نقش بسزایی در کاهش آسیب های اجتماعی دارد

بندرعباس- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با تاکید بر تلاش همه دستگاه ها مبنی بر کاهش آسیب های اجتماعی ، گفت: ایجاد اشتغال پایدار نقش بسزایی در کاهش این آسیب ها دارد و دستگاه های مسوول باید در همین راستا برنامه ریزی داشته باشند.

معاون سیاسی استانداری هرمزگان:
ایجاد اشتغال پایدار نقش بسزایی در کاهش آسیب های اجتماعی دارد
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با تاکید بر تلاش همه دستگاه ها مبنی بر کاهش آسیب های اجتماعی ، گفت: ایجاد اشتغال پایدار نقش بسزایی در کاهش این آسیب ها دارد و دستگاه های مسوول باید در همین راستا برنامه ریزی داشته باشند.
علی رئوفی یکشنبه شب در نشست ستاد ساماندهی متکدیان، اظهار داشت: انجام به موقع تکالیف ابلاغی به دستگاه های اجرایی در زمینه ساماندهی متکدیان، نقش بسزایی در کاهش پدیده تکدی گری در جامعه دارد.
وی بیان داشت: اشتغال مناسب افراد نقش مهمی در جلوگیری از بروز پدیده تکدی گری دارد و ضروری است از همه ظرفیت ها برای تقویت اشتغال و تولید در جامعه در راستای کاهش آسیب های اجتماعی همچون پدیده تکدی گری استفاده شود.
رئوفی تصریح کرد: اعطاء تسهیلات مناسب به متکدیان دارای شرایط با هدف ایجاد اشتغال پایدار برای آنها در کاهش آسیب ها و پدیده تکدی گری راهگشا خواهد بود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان ساماندهی اتباع غیرمجاز خارجی را نیز در کاهش پدیده تکدی گری بسیار مهم و مؤثر دانست.
رئوفی تاکید کرد: لازم است طرح‌های نظارتی برای ساماندهی متکدیان با توجه به مهاجرپذیر بودن هرمزگان به صورت مستمر در این استان ادامه یابد.
طبق مصوبه شورای عالی اداری در سال ۱۳۷۸ حدود ۱۱ دستگاه مختلف در حوزه ساماندهی متکدیان به‌عنوان مسئول معرفی‌شده است که از جمله این دستگاه‌ها می‌توان به کمیته امداد امام خمینی (ره)، بهزیستی، نیروی انتظامی، دادگستری استان‌ها، اداره کار و امور اجتماعی، شهرداری، استانداری، فرمانداری، وزارت کشور و صدا و سیما اشاره کرد.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا