بوشهربوشهر- سردبیرتسهیلاتدسته‌بندی نشدهشرکت های خلاقشرکتهای دانش بنیانکسب و کارهای نوپانوآوری و کارآفرینی

ارائه تسهیلات نامحدود و بدون شرط ایجاد اشتغال به شرکت های دانش بنیان حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر از ارایه تسهیلات به طرح های ویژه شرکت های دانش بنیان شامل ICT ، فعالین حوزه IT ، فین تک و نوپا خبر داد.

به گزارش  بازارکار به نقل از روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر، علی سملیان مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان گفت: پست بانک بمنظور حمایت از شرکت های دانش بنیان حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات و گسترش خدمات بانک با رعایت حدود و اختیارات ارکان اعتباری، بر اساس سیاست ها و ضوابط اعتباری سال 1401 به شرکت های دانش بنیان تسهیلات ارائه می دهد.
وی تصریح کرد: مهمترین مزیت این تسهیلات، نداشتن شرط ایجاد اشتغال، نداشتن سقف بر اساس طرح توجیهی ارائه شده توسط متقاضیان و دربرگیرنده طرح های ایجادی و توسعه ای می باشد.
سملیان افزود: تامین مالی بخش IT و ICT از محل منابع داخلی بانک و نرخ سود 18%می باشد.
وی خاطر نشان کرد: تسهیلات تا سقف 2000 میلیون ریال صرفا با سفته تضمینی قابل پرداخت است. مبالغ بین 2000 تا 8000 میلیون ریال و مدت باز پرداخت حداکثر 60 ماه با ارائه طرح توجیهی توسط متقاضی و اخذ وثایق ترکیبی به میزان حداقل 50 درصد سفته و 50 درصد دیگر وثایق پیشنهادی پرداخت می شود.
سملیان اظهار کرد:مبالغ بالای 8000 میلیون ریال و مدت باز پرداخت حداکثر 60 ماه با ارائه طرح توجیهی فنی، اقتصادی و مالی از یکی از شرکت های عضو کانون مشاوران اعتباری و اخذ وثایق ترکیبی پرداخت می شود.
وی در پایان گفت: با ارائه خدمات مالی و افزایش قالب های ارایه تسهیلات به کسب و کارهای دانش بنیان، شاهد توسعه اکوسیستم دانش بنیان حوزه فاوا در کشور خواهیم بود.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا