فارس- سردبیر

تعیین تکلیف سهم مسئولیت اجتماعی ۱۵ معدن استان

استاندار فارس با اشاره به نقش مهم مسئولیت اجتماعی معادن و صنایع در برنامه ششم توسعه از تعیین تکلیف سهم مسئولیت اجتماعی ۱۵ معدن استان با پرداخت یک درصد از فروش سال گذشته خبرداد.

به گزارش بازار کار فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، دکتر محمد هادی ایمانیه در بیستمین جلسه «شورای شورای معادن» استان ضمن تبریک عید غدیر گفت: در کنار حمایت از معادن و صنایع در قانون ششم توسعه، یک درصد از فروش معدن ها به مسئولیت اجتماعی در عرصه های درمانی، عمرانی، محیط زیست و… منطقه اطراف اختصاص داده شده است.
دکتر ایمانیه با اشاره به لزوم توجه صنایع و معادن به مسئولیت اجتماعی اظهارکرد: در تمامی دنیا مسئولیت اجتماعی توسط سرمایه گذاران در اولویت قرار می گیرد تا اعتماد مردم ساکن منطقه با ارایه خدمات جلب شود.
استاندار فارس با بیان اینکه مسئولیت اجتماعی باعث شفاف سازی می شود، اظهار کرد: پرداختی معادن و صنایع در قالب های قانونی به نفع مردم توسط مدیریت استان استفاده خواهد شد.
نماینده عالی دولت در فارس از انتصاب مشاور استاندار در حفظ امنیت سرمایه گذاران استان خبر داد و گفت: برای حمایت از سرمایه گذاران به ویژه در بخش معادن و صنایع، مشاور استاندار در حفظ امنیت سرمایه گذاران استان معرفی خواهد شد.
دکتر ایمانیه در پایان سخنان خود بر لزوم هم افزایی تمامی نهادهای مرتبط برای تحقق مسئولیت اجتماعی معادن و صنایع معدنی تاکید کرد.
گفتنی است، پروانه بهره برداری 3 معدن غیرفعال استان پس از بررسی کارشناسی، عدم تمدید و ابطال شد.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا