آموزش و مهارتپیشنهاد سردبیردسته‌بندی نشدهکارخانه های نوآورینوآوری و کارآفرینی

آغاز فعالیت‌های آموزشی و فرهنگی کارخانه نوآوری البرز همزمان با عید غدیر خم

مدیر کارخانه نوآوری و صنایع خلاق البرزگفت:به مناسبت عید سعید غدیرخم، مجموعه دوره های آموزشی و فرهنگی کارخانه نوآوری و صنایع خلاق البرز با همکاری نهادهای فرهنگی استان آغاز شد.


به گزارش بازارکار آقای سرکندی گفت: افزایش ظرفیت‌های فرهنگی و ارائه خدمات متناسب با فعالیت‌های نوآورانه و فناورانه از اولویت‌های کارخانه نوآوری البرز است که بر همین اساس نیز، برگزاری دوره‌های آموزشی و فرهنگی در موضوعات مرتبط با کارآفرینی، ایجاد و مدیریت استارتاپ، روش‌های علمی تجاری سازی و برندینگ همچنین دوره‌های عمومی ویژه کودکان و نوجوانان با نگاه خلاقیت و نوآفرینی انجام شده است.
او می گوید: دوره‌های آموزشی فریلنسرها، استارتاپ‌ها و شرکت‌های کوچک با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، کلاس‌های فنی با همکاری سازمان فنی و حرفه ای، دوره‌های ویژه کودکان و نوجوانان با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و دیگر نهاد‌های فرهنگی استان در حال برنامه ریزی و اجرا است.
مدیر کارخانه نوآوری و صنایع خلاق البرز گفت: بسیاری از این دوره‌ها نیز با اعطای مدرک رسمی و با امکان ایجاد اشتغال در کارخانه نوآوری البرز یا بکارگیری در شرکت‌های دانش بنیان مستقر در کارخانه طراحی شده است.
آقای سرکندی گفت: ظرفیت‌های فرهنگی کارخانه نوآوری مانند سالن‌های اجتماعات، فضا‌های آموزشی متنوع، کافی شاپ ها، سالن ۴۰۰ نفره سرپوشیده، جاده سلامت، فضا‌های بازی و محیط بکر طبیعی، ظرفیت‌های مناسبی برای توسعه فرهنگی استان البرز فراهم‌کرده است که برگزاری دوره‌های آموزشی در محور‌های مرتبط با فعالیت‌های کارآفرینی، ایده پردازی و دیگر موضوعات مرتبط، شاهد آموزشی نسلی نخبه و کارآفرینی در این استان خواهیم بود.
کارخانه نوآوری و صنایع خلاق استان البرز با مشارکت شهرداری کرج و معاونت علمی و فناوری رییس جمهور راه اندازی شده است.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا