اجتماعیدسته‌بندی نشده

مهلت ثبت نام در آزمون استخدام دیوان محاسبات تمدید شد

مهلت شرکت در آزمون استخدام پیمانی دیوان محاسبات کشور در سال ۱۴۰۰ تا روز دوشنبه ۱۸ بهمن ماه جاری تمدید شد.

مهلت شرکت در آزمون استخدام پیمانی دیوان محاسبات کشور در سال ۱۴۰۰ تا روز دوشنبه ۱۸ بهمن ماه جاری تمدید شد.
به گزارش ایسنا، بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، دیوان محاسبات کشور در نظر دارد نیروی انسانی متخصص مورد نیاز خود را از طریق آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی و گزینش به صورت پیمانی به شرح ذیل استخدام کند، بر این اساس متقاضیان تا ساعت ۲۴ امروز شنبه ۱۶ بهمن می توانستند در این آزمون ثبت نام کنند که به دلیل اضافه شدن ردیف (۶) به دفترچه این مهلت تا روز دوشنبه ۱۸ بهمن ماه تمدید شد.
متقاضیان لازم است به وسیله کارت‌های عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آن‌ها فعال است، با مراجعه به درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور و پرداخت مبلغ ۹۰۰ هزار ریال نسبت به دریافت سریال ثبت‌نامی اقدام و سپس با مراجعه به بخش مربوطه در آزمون ثبت نام کنند.
باتوجه به اصلاحیه اعلام شده، آن دسته از متقاضیانی که قبلا نسبت به ثبت نام اقدام کرده اند، می توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند.
کارت شرکت در آزمون از روز دوشنبه، ۱۶ اسفند برای مشاهده و پرینت بر روی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت. آزمون نیز در روز پنج شنبه ۱۹ اسفند ماه با توجه به آمار ثبت‌نام کنندگان به صورت غیرمتمرکز و منطقه‌ای برگزار می شود.
صدور کارت شرکت در استخدام پیمانی دیوان محاسبات کشور در سال ۱۴۰۰ به منزله تائید اطلاعات ارسالی از سوی متقاضیان نبوده و مدارک متقاضیان پس از اعلام قبولی اولیه در آزمون، توسط دیوان محاسبات کشور بررسی خواهد شد.
کارنامه آزمون استخدام پیمانی دیوان محاسبات کشور در سال ۱۴۰۰ و فهرست پذیرفته شدگان در آزمون (سه برابر ظرفیت نهایی پذیرفته شده) تا ۴۰ روز پس از برگزاری آزمون از طریق درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور اطلاع رسانی خواهد شد. پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت پس از تطبیق مدارک و تکمیل پرونده، طی برنامه زمانی وارد فرآیند مصاحبه تخصصی خواهند شد.
افرادی که کارمند شاغل سایر سازمان ها و دستگاه های دولتی هستند، می بایست پس از پذیرفته شدن حداکثر تا یک ماه نسبت به ارائه استعفانامه خود به دیوان محاسبات کشور اقدام کنند، در غیر این صورت از ادامه فرآیند استخدامی حذف می‌شوند.
چنانچه در هر یک از مراحل استخدامی برای دیوان محاسبات کشور محرز شود متقاضی اقدام به ارائه اطلاعات خلاف واقع کرده، استخدام فرد باطل شده و متقاضی حق هیچگونه اعتراضی را نخواهد داشت. پس از پذیرفته شدن و نهایی شدن مراحل استخدام، انتقال از استان محل قبولی به استان های دیگر به مدت ۵ سال امکان پذیر نیست.
در هر یک از رشته های شغلی امتحانی (مشخص شده در جدول شماره ۱ اطلاعیه ای که در روز ثبت نام بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی http://www.sanjesh.org/ قرار گرفت) صرفاً فارغ التحصیلان همان رشته، گرایش و مقطع می توانند شرکت کنند و پذیرش دیگر رشته ها یا گرایش ها، مدارک معادل یا مقطع تحصیلی بالاتر یا پایین تر امکان پذیر نیست.
قبولی در آزمون کتبی به هیچ وجه به منزله بکارگیری قطعی نیست، بلکه قبولی نهایی پس از کسب حد نصاب نمره و پذیرش در آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی، گزینش و انجام مراحل بعدی شامل معاینات پزشکی و اخذ عدم سوء پیشینه از مراکز ذیصلاح است. لازم به تاکید است گزینش نهایی از بین متقاضیان واجد شرایط انجام خواهد گرفت.
انتهای پیام

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا