استان هادسته‌بندی نشده

ایجاد ۴۱۰۰ فرصت شغلی در زنجان

 مدیرکل سابق کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان گفت: امسال ۴۱۰۰ فرصت شغلی و قریب به ۱۱۲ میلیارد تومان ایجاد شده است.

مدیرکل سابق کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان گفت: امسال ۴۱۰۰ فرصت شغلی و قریب به ۱۱۲ میلیارد تومان ایجاد شده است.
هدایت صفری ظهر امروز (۱۶ بهمن‌ماه) در آیین تودیع و معارفه مدیران‌کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان که در سالن جلسات این اداره‌کل برگزار شد، با بیان اینکه اقدامات انجام شده در کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان با همت جمعی انجام شده است، اظهار کرد: پارسال در حوزه اشتغال ۱۰۵ میلیارد تومان و قریب به ۴۵۰۰ شغل ایجاد شد و امسال ۴۱۰۰ فرصت شغلی و قریب به ۱۱۲ میلیارد تومان ایجاد شده است.
وی با بیان اینکه پارسال ۲۳۲ درصد تحقق بودجه تعهدی استان زنجان بوده است، افزود: درآمد استان زنجان قریب به ۱۶۰ میلیارد تومان و سال گذشته ۱۴۱ میلیارد تومان بود که این عدد قابل افزایش است.
این مسئول در رابطه با سرانه ایتام استان زنجان، خاطرنشان کرد: امروز سرانه ایتام در استان به یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسیده که زمینه رسیدن به ۲ میلیون تومان فراهم شده است.
صفری با بیان اینکه مسیر حرکت و فعالیت امدادگران زنجان بر مبنا و محور صداقت، شفافیت، همدلی و انسجام بیشتر برای تقویت کار جهادی در خدمت صادقانه است، خاطرنشان کرد: رویکرد اصلی در حوزه خدمت‌رسانی به مردم خواهد بود و رهنمودهایی که توانمندسازی و ایجاد درآمد با ثبات و تسهیل‌گری برای ارائه خدمت به ولی‌نعمتان به سطح خوداتکایی و توانمندی‌سازی نائل شوند، خواهد بود.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا