اخبار استخداماقتصادی و بازار سرمایهبوشهربوشهر- سردبیردسته‌بندی نشدهنواحی و شهرک های صنعتی

مدیر پالایشگاه دوم مجتمع گاز پارس جنوبی: ۱۵۰۰ درخواست کار برای عملیات تعمیرات اساسی پالایشگاه دوم پارس جنوبی ثبت شد

مدیر پالایشگاه دوم شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی گفت: با برنامه ریزی دقیق و اقدامات شاخص، یک هزار و ۵۰۰ درخواست کار برای انجام عملیات تعمیرات اساسی این پالایشگاه در هفته دوم شهریور ماه در سال جاری به ثبت رسیده است.


به گزارش  بازارکار به نقل از ایرنا، روابط عمومی پالایشگاه دوم مجتمع گاز پارس جنوبی به نقل از حسین باغبان اعلام کرد: تعمیرات اساسی سالانه پالایشگاه ضرورت حیاتی و اصلی مهم در پالایشگاه به منظور تولید پایدار محصول است که سالانه به نحو مطلوب و با رعایت ایمنی و استانداردهای لازم انجام می شود.
وی با اشاره به انجام تعمیرات اساسی در ۱۶ روز توسط پالایشگاه دوم اظهار کرد: در بازه از پیش برنامه ریزی شده ۱۹ روزه، پالایشگاه توانست با قریب به سه روز کمتر، پرونده تعمیرات اساسی سال گذشته را ببندد.
باغبان با اشاره به اهمیت کاهش زمان تعمیرات اساسی، یادآورشد: در تعمیرات اساسی سال گذشته به صورت دقیق با کاهش ۲.۹ روز از بازه تعمیرات اساسی، معادل ۶۹.۶ ساعت تولید بیشتر در پالایشگاه دوم صورت گرفته است به نحوی که شاخص حجمی محقق شده، ۹۹.۷ درصد بوده است.
مدیر پالایشگاه دوم مجتمع گاز پارس جنوبی با بیان اینکه پدافند غیرعامل نقشی موثر و کلیدی در این پالایشگاه داشته است افزود: برای نخستین بار شناسایی تجهیزات ویژه این پالایشگاه و امتیازدهی به آنان از منظر پدافند غیرعامل به منظور جلوگیری از غیرفعال شدن ناگهانی تجهیزات به صورت کامل صورت گرفته است.
باغبان یادآورشد: ثابت نگه داشتن شاخص دردست پذیری تجهیزات در بالاترین سطح مجتمع به میزان ۹۶.۷ درصد در سه ماهه ابتدایی سال ۱۴۰۱ از جمله همین اقدامات است.
وی با تاکید بر لزوم استفاده از قطعات ایرانی در تعمیرات اساسی افزود: لیست کامل قطعات و تجهیزات پالایشگاه تهیه و تکمیل شده است و بر اساس درخواست کارهای کنونی، لیست نیازمندی ها از سوی اداره تعمیرات تهیه، تجمیع و به اداره کالا برای تامین ابلاغ شده است.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا