آموزش و پرورشپیشنهاد سردبیردسته‌بندی نشده

حاجی‌پور در تشریح جلسه کمیسیون آموزش مجلس:ساماندهی نیروی انسانی در وزارت آموزش و پرورش بررسی شد

سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی گفت: کمیسیون متبوعش با حضور «یوسف نوری» درباره تعیین تکلیف نیروهای انسانی در وزارت آموزش و پرورش بحث و بررسی کرد.

رضا حاجی پور در گفتگو با خبرنگار مهر، در تشریح نشست کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس، اظهار داشت: وزیر آموزش و پرورش و مسئولانی از سازمان اداری و استخدامی در این جلسه حضور یافتند و درباره تعیین تکلیف نیروهای انسانی در وزارت آموزش و پرورش بحث و تبادل نظر صورت گرفت.
وی بیان کرد: در این جلسه درباره تعیین تکلیف تمام گروه‌های غیررسمی شاغل در آموزش و پرورش اعم از آموزشیاران نهضت سواد آموزی، نیروهای حق التدریسی، نیروهای خرید خدمات آموزشی، غیرانتفاعی، نیروهای خدماتی، کادر اداری و مشاوران مدرسه بحث و تبادل نظر صورت گرفت.
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: همچنین نیروهای طرح مهرآفرین سابقه زیادی دارند و تبدیل وضعیت آنان بار مالی چندانی برای دولت ندارد. مقرر شد با موافقت وزارت آموزش و پرورش، استخدام این افراد توسط سازمان اداری و استخدامی دنبال شود.
نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: درباره طرح ساماندهی نیروی انسانی در آموزش و پرورش نیز مقرر شد، این موضوع از طریق سازمان امور اداری و استخدامی پیگیری شود.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا