آموزش و مهارتهرمزگانهرمزگان- سردبیر

نمایندگان هیات‌های ورزشی در شورای ورزش کیش با هدف توسعه گردشگری ورزشی معرفی شدند

نمایندگان هیات های ورزشی جهت عضویت در شورای ورزش کیش با هدف انسجام بخشی، تعامل و هم افزایی به منظور اتخاذ راهکارهای پیشبرد ورزش در ابعاد قهرمانی ، همگانی و توسعه گردشگری ورزشی برگزارشد

به گزارش بازارکار ، مراسم اولین دوره انتخاب نمایندگان هیات های ورزشی جهت عضویت در شورای ورزش کیش با هدف انسجام بخشی، تعامل و هم افزایی به منظور اتخاذ راهکارهای پیشبرد ورزش در ابعاد قهرمانی ، همگانی و توسعه گردشگری ورزشی برگزارشد.
بر اساس آرای اخذ شده مهردادتاوتلی از هیات دوچرخه سواری با اخذ ۳۱رای ،محمود پازوکی از هیات فوتبال با ۲۶ رای، مهدی افشون از هیات ورزش های همگانی با۲۳ رای، غلامرضاجهانشاهی از هیات اسکواش با ۱۹ رای و پرویز حیدری راد از هیات کاراته با ۱۵ رای به عنوان اعضا اصلی انتخاب شدند.
سلیم پور از هیات ورزش ناشنوایان و بیاتی از هیات وزنه برداری با ۱۲ رای به عنوان عضو علی البدل انتخاب شدند.
کیش ۴۳۹ هزار متر مربع فضای ورزشی دارد که سرانه ورزشی آن ۱۱ متر برای هر نفر بوده که ۱۱ برابر کل کشور و ۴ برابر میزان جهانی است‌.
هم اکنون ۴۰ هیات ورزشی در جزیره کیش فعال بوده که مرکز ورزش و تفریحات سالم این جزیره امسال برنامه‌های آموزشی، ارتقاء، اعزام، اردو و مسابقه مختلف را تدارک دیده است؛ در جزیره کیش حدود هفت هزار ورزشکار سازمان یافته و بیمه شده و ۶۷ مربی فعالیت دارند.
این جزیره از دیرباز تاکنون به دلیل موقعیت استراتژیک، زیبایی های بی نظیر و توسعه همه‌جانبه اقتصادی و گردشگری مقصد گردشگران و فعالان حوزه تجارت و اقتصاد بوده و همواره یکی از مطرح ترین مناطق آزاد کشور محسوب می‌شود.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا