دسته‌بندی نشدهرویدادها

وبینار “از ایده تا ثروت در صنعت گردشگری”در کرمان برگزار می‌شود

معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان کرمان از برگزاری وبینار "از ایده تا ثروت در صنعت گردشگری" با همکاری مرکز آموزش علمی کاربردی هواپیمایی ماهان سالجاری خبر داد.

وبینار “از ایده تا ثروت در صنعت گردشگری”در کرمان برگزار می‌شود
معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان کرمان از برگزاری وبینار “از ایده تا ثروت در صنعت گردشگری” با همکاری مرکز آموزش علمی کاربردی هواپیمایی ماهان سالجاری خبر داد.
رضا بردبار در توضیح این خبر بیان کرد: این وبینار در محورهایی همچون ساز و کار رویدادهای شتاب، فرایند تبدیل ایده به محصول یا خدمت و کسب و کارهای نوین (استارت آپ‌های) موفق و با حضور محمد حسین موسی‌زاده مدیرکل دفتر نوآوری، فناوری و تجاری‌سازی دانشگاه جامع علمی کاربردی و پیروز ارجمند دکترای مدیریت گردشگری برگزار می‌شود.
معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان کرمان اظهار کرد: وبینار مذکور در تاریخ 20 بهمن‌ماه جاری از ساعت 10 الی 11:30 برگزار و علاقمندان می‌توانند با ورود به لینکhttp://www.aparat.com/Mahan_aviation_college/live در این وبینار شرکت کنند.
او خاطرنشان کرد: همچنین علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های 09369145796 و 03432611049 تماس گرفته و یا به آدرس کرمان بلوار جمهوری، بلوار حجاج، جنب ترمینال حجاج، مرکز آموزش علمی کاربردی هواپیمایی ماهان مراجعه کنند.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا