آموزش عالیآموزش و مهارتاصفهاناصفهان- سردبیر

گشایش مرکز مدیریت مهارت آموزی و مشاوره شغلی کاشان

مرکز مدیریت مهارت‌آموزی و مشاوره شغلی در مراسمی با حضور مسئولان دانشگاهی و فنی و حرفه‌ای در کاشان گشایش یافت.

به گزارش بازارکار و نقل از خبرگزاری آنا از کاشان، مرکز مدیریت مهارت‌آموزی و مشاوره شغلی در مراسمی با حضور میثم عرب‌زاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان و محمود الوانی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهید موسویان کاشان در این واحد دانشگاهی گشایش یافت.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان در این مراسم با بیان عزم جدی دانشگاه برای ارتقای مهارت‌آموزی و هدایت تحصیلی و مهارت شغلی دانشجویان و دانش‌آموختگان اظهار کرد: طرح پویش در دانشگاه آزاد اسلامی بر مهارت‌آموزی در کنار تحصیل تأکید جدی دارد.

میثم عرب‌زاده افزود: مهارتی که دانشجویان از طریق اجرای طرح پویش، (اشتغال همزمان با تحصیل) به دست می‌آورند، تحولی در آموزش عالی و ایجاد اشتغال و امید به ایجاد شرکت‌های دانش‌بنیان به وجود آورده و به الگویی کارآمد برای اجرا در سطح ملی تبدیل خواهد شد. با اجرای این طرح نیروهای ماهرتری برای صنعت و بنگاه‌های اقتصادی تربیت می‌شوند. در این طرح بر اساس اعلام نیاز صنایع، دانشجویانی علاقه‌مند می‌توانند همزمان با تحصیل وارد بازار کار شوند و تعدادی از واحدهای کارآموزی خود را به‌صورت جدی و تعریف شده بگذرانند.

وی ادامه داد: رصد بازار کار و بررسی نیازهای شغلی و ارتباط دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه از ملزومات جدی اجرای موفق طرح پویش است و با افتتاح دفتر مرکز مدیریت مهارت‌آموزی و مشاوره شغلی اهتمام جدی برای معرفی دانشجویان و دانش‌آموختگان خواهد شد.

الوانی رئیس مرکز فنی و حرفه‌ای شهید موسویان کاشان نیز بر همکاری مجدانه این مرکز با دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان در طرح پویش تأکید کرد.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا