اقتصادی و بازار سرمایهتسهیلاتدسته‌بندی نشدهمرکزیمرکزی- سردبیرنواحی و شهرک های صنعتی

سه هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال اعتبار به شهرک‌های صنعتی استان مرکزی اختصاص یافت

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان مرکزی گفت: سه هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال اعتبار در سفر هیات دولت به استان مرکزی در راستای رفع مشکلات شهرک‌های صنعتی اختصاص یافت.


به گزارش بازارکار به نقل از ایسنا،علیرضا حیدری تفرشی افزود: رفع مشکلات زیرساختی شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان مرکزی در دستور کار ویژه است و فعالان این حوزه امید دارند تا در سفر دولت به استان بخشی از دغدغه ها و چالش های دیرین آنها برطرف و فرصت دوباره برای تولید و ایجاد اشتغال مطلوب‌تر در صنعت فراهم شود.
وی اظهار داشت: صنایع به عنوان موتورهای مولد اقتصاد، در ساماندهی نیروی کار فعال جامعه نقش کلیدی دارند و زمینه ساز توسعه صنعتی کشور و به تبع آن استان هستند که شناسایی چالش ها و مشکلات فراروی این بخش هدفگذاری شده است.
مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان مرکزی تصریح کرد: میز خدمت دولت همزمان با سفر رییس جمهور و هیات دولت به استان مرکزی در ۲ روز با حضور معاون وزیر صنعت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در اداره کل صنعت معدن تجارت برگزار و صنعتگران واحدهای تولیدی در مراجع، به صورت حضوری مشکلات خود را مطرح کردند.
حیدری تفرشی خاطرنشان کرد: امید است این میزان اعتبار در اسرع وقت به استان ابلاغ شود و ثمرات این سفر برای مردم مشهود باشد.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا