اجتماعیپیشنهاد سردبیردسته‌بندی نشده

9600 نفر در قوه قضائیه استخدام می شوند

رئیس مرکز آزمون جهاد دانشگاهی در گفتگو با بازارکار اعلام کرد: 9600 نفر در رشته های مختلف شغلی در قوه قضائیه استخدام می شوند.

رئیس مرکز آزمون جهاد دانشگاهی در گفتگو با بازارکار اعلام کرد: 9600 نفر در رشته های مختلف شغلی در قوه قضائیه استخدام می شوند.
به گزارش خبرنگار بازارکار، مهندس احمد عبدی پور در گفتگو با پایگاه خبری بازارکار با اعلام این خبر خاطرنشان کرد: آزمون استخدامی قوه قضائیه برای جذب 9600 نفر در 31 استان کشور برگزار می شود.
وی درباره آغاز ثبت نام آزمون استخدام قوه قضائیه نیز گفت: ثبت نام آزمون استخدامی قوه قضائیه از روز سه شنبه 19 بهمن ماه جاری، آغاز و به مدت ده روز ادامه خواهد داشت و زمان برگزاری آزمون نیز نیمه اول اسفندماه خواهد بود.
مهندس عبدی پور تصریح کرد: آزمون قوه قضائیه در 15 رشته شغلی و از میان بسیاری از رشته های علوم انسانی و … برگزار می شود.
رئیس مرکز آزمون جهاد دانشگاهی با تصریح اینکه استخدام بیشر از دانش آموختگان مقطع کارشناسی است تصریح کرد: در برخی رشته ها از دارندگان مدرک کاردانی و در برخی رشته ها از دارندگان مدرک کارشناسی ارشد نیز در این آزمون، استخدام به عمل می آید.
وی تصریح کرد: بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام و شرکت در آزمون استخدام کارکنان اداری قوه قضاییه در سال ۱۴۰۰ می‌رساند، که ثبت نام در این آزمون منحصراً به صورت اینترنتی از طریق سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی: https://hrtc.ir/ از روز سه شنبه مورخ 1400/۱۱/19 آغاز و در روز پنجشنبه مورخ 1400/۱۱/28 پایان می‌پذیرد.
قوه قضائیه در نظر دارد، تعداد ۹۶۰۰ نفر از افراد واجد شرایط را در ادارات دادگستری همه استان‌ها به‌صورت پیمانی استخدام نماید. لذا کلیه متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی آزمون و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌نام، نسبت به ثبت‌نام در آزمون فوق اقدام نمایند.
خاطرنشان می کند؛ جزئیات بیشتری از این آزمون طی روزهای آتی به اطلاع مخاطبان بازارکار می رسد.

 

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا