آموزش و مهارتهرمزگانهرمزگان- سردبیر

آیین اختتامیه نمایشگاه پنجه های ماهر ، اشتغال پایدار با حضور مدیر کل امور زنان و خانواده استانداری برگزار شد

آیین اختتامیه نمایشگاه پنجه های ماهر، اشتغال پایدار با حضور مدیر کل دفتر امور زنان و خانواده استانداری ،سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای ، مدیرصندوق بازنشستگی کشوری استان هرمزگان و مسئولین آموزش و بازرسی پایگاه هوایی ساعت 22 پنج شنبه 6مرداد برگزار شد.

به گزارش بازارکار،نرگس منتظری مدیر کل امور زنان و خانواده استانداری ، زنان و مردان استان را توانمند خواند و گفت : با توسعه مهارت های فنی و حرفه ای و آموزش های صنایع دستی و دریایی مختص استان می توان به ایجاد اشتغال پایدار و رفع بیکاری در استان کمک کرد.
رضا علیزاده سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اظهار کرد : این نمایشگاه به مناسبت بزرگداشت هفته مهارت و با هدف نمایش توانمندی و کارآفرینی مراکز آموزش فنی و حرفه ای و آموزشگاههای آزاد بر پا شد و بنا داریم بطور دائمی هر ساله در هفته مهارت توانمندی و کارآفرینی مراکز آموزشی و آموزشگاههای آزاد در این محل به نمایش عموم و مسئولین بگذاریم.
علیزاده افزود : نمایشگاه تا از سه شنبه 4 مرداد تا پنجشنبه 6 مرداد از ساعت 10 صبح تا 13 و عصرها از ساعت 16 تا 21 برای بازدید عموم در محل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای برپا بود.
وی اذعان کرد : نمایشگاه 16 غرفه در رشته های متنوع مختص مراکز آموزش فنی و حرفه ای بخش دولتی و آزاد با محصولات تولیدی کارآفرینان و مهارت آموختگان فنی و حرفه ای دایر بود. در پایان توسط سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای از غرفه داران تقدیر شد.
سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گفت : نمایشگاه با حضور غرفه داران مراکز دولتی شماره یک بندرعباس ، میناب ، انجمن طراحان لباس، آموزشگاههای ترمه ، یوکابد ، گوگانا،دریادخت،نگین مجتمع های طوفان و یگانه ،تولیدی پوشاک برتر البسه های ایسین و صنعتی،شرکت خانه هوشمند ،شرکت تولیدی لامپ های کم مصرف اسما نور،شرکت فنی و مهندسی سام نوآوران نوین نیرو و کانون زنان بازرگان به کار خود در ششم مرداد روز ملی کارآفرینی و آموزش های فنی و حرفه ای پایان داد.
علیزاده هدف از افتتاح 4 کارگاه جدید دومنظوره و نمایشگاهها ی عکس مهارت آموختکان در مرکز یک و این نمایشگاه و برنامه های دیگر تبلیغی در این هفته، ترویج و توسعه مهارت های فنی و حرفه ای عنوان کرد و تصریح کرد: از مسئولین انتظار داریم کمک کنند برای شهرستانهای سیریک ،بندرخمیر وبستک مرکز ثابت آموزشی راه اندازی کنیم.
وی اذعان کرد : در این شهرستانها چارت سازمانی و نیروی انسانی داریم ؛ آموزشها چندین سال است با همکاری فرمانداری ها و شورای شهربا مکانهایی که در اختیارمان گذاشته اند اجرا می شود . اما استاندارد مکان آموزشی را ندارند.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا