آموزش و مهارتاصفهاناصفهان- سردبیرشرکتهای دانش بنیان

اردوی راهیان پیشرفت استان اصفهان برگزار شد

مسؤول معاونت علمی بسیج دانشجویی استان اصفهان، با بیان اینکه اردوی راهیان پیشرفت فرایندمحور را برای اولین بار در کشور، در استان اصفهان برگزار کردیم، گفت: در این اردو، مسؤولان پژوهشکده‌ها و مراکز تحقیقاتی بسیج دانشجویی به همراه دانشجویان از خانه مشروطه، پالایشگاه، هسا، مجموعه سها و بهیار صنعت بازدید کردند.

محمدامین رجبی، مسؤول معاونت علمی بسیج دانشجویی استان اصفهان، در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان با بیان اینکه اردوی راهیان پیشرفت فرایندمحور را برای اولین بار در کشور، در استان اصفهان برگزار کردیم، اظهار داشت: در روز اول این اردو، مسؤولان پژوهشکده‌ها و مراکز تحقیقاتی بسیج دانشجویی به همراه دانشجویان به خانه مشروطه رفتند و پس از آن از پالایشگاه بازدید کردند.

وی پیرامون هدف اماکن بازدید روز اول توضیح داد: در خانه مشروطه بیان کردیم که پیش از انقلاب چه اتفاقاتی در حوزه اقتصاد دانش‌بنیان و کارآفرینی رقم خورده و در پالایشگاه نیز پیشرفت‌هایی از جمله تولید ۱۴۰ قطعه توسط نخبگان را نشان دادیم.

رجبی با یادآوری اینکه در روز دوم اعضا از هسا و در روز سوم از مجموعه سها و بهیار صنعت بازدید کردند، توضیح داد: در روز دوم در هسا، دانشجویان قدرت نظامی را مشاهده کردند، در مجموعه سها  نیز با تفکر اقتصاد جهانی و اسلامی آشنا شدند و متوجه شدند تمرکز اقتصاد اسلامی، بر دانش‌بنیان بودن است.

مسؤول معاونت علمی بسیج دانشجویی استان اصفهان خاطرنشان کرد: در مجموعه سها مباحث به‌صورت تئوری مطرح شد و پس از آن از شرکت دانش‌بنیان بازدید و مراحل را به‌صورت عملی مشاهده کردند و در نهایت این برنامه بر سر مزار شهدای گمنام به پایان رسید.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا