فارس- سردبیر

پیوند خبرنگاران فارس با پیام‌آور کربلا در هفته بزرگداشت مقام خبرنگار

رئیس سازمان بسیج رسانه فارس از اجرای ویژه‌برنامه‌های متنوع به مناسبت بزرگداشت هفته خبرنگار همراه با گرامیداشت ایام عزای حسینی خبر داد.

به گزارش بازار کار فارس ، هادی رضایی، شنبه 8 مرداد در جمع خبرنگاران با اشاره به پیش رو بودن هفته خبرنگار گفت: مطابق روال هر سال برنامه‌های متنوعی را به مناسبت بزرگداشت هفته خبرنگار در سطح استان فارس برگزار خواهیم کرد.

وی با اشاره به همزمانی هفته بزرگداشت مقام خبرنگار با ایام محرم اظهار کرد: تمام برنامه‌های بزرگداشت هفته خبرنگار با سبقه مذهبی و همراه با تکریم ایام عزای حسینی برگزار خواهند شد.

رضایی با تاکید بر اینکه در این ایام به دنبال تقویت پیوند خبرنگاران با پیام‌آور بزرگ کربلا، حضرت زینب کبری(س) هستیم، گفت: رسالت خبرنگاران نظام اسلامی در راستای رسالت پیام‌آور عاشوراست که باید از فرصت تقارن هفته بزرگداشت خبرنگار با ایام محرم برای تبیین این رسالت به خوبی استفاده کنیم.

رئیس سازمان بسیج رسانه فارس در تشریح برنامه‌های هفته بزرگداشت خبرنگار گفت: این برنامه‌ها از روز دوشنبه، 10 مردادماه با غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدای رسانه در گلزار شهدای شیراز آغاز خواهد شد.

وی، برگزاری مراسم تجلیل از خبرنگاران و عکاسان، برگزاری سوگواری حسینی، برگزاری کلاس اخلاق و … را از جمله برنامه‌های این ایام عنوان کرد و گفت: از آنجا که سازمان بسیج رسانه متعلق به تمام اصحاب رسانه است، لذا از تمام اصحاب رسانه استان دعوت می‌کنیم تا در برنامه‌های بزرگداشت این هفته مشارکت فعال داشته باشند.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا