پیشنهاد سردبیردسته‌بندی نشده

«عادل آذر» رئیس موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه‌ریزی درگذشت

رئیس پیشین دیوان محاسبات کشور و مرکز آمار ایران دار فانی را وداع گفت.

رئیس پیشین دیوان محاسبات کشور و مرکز آمار ایران دار فانی را وداع گفت.

به گزارش بازارکار، «عادل آذر» رئیس موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه‌ریزی درگذشت.

شهریور ۱۴۰۰ آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور با صدور حکمی، دکتر “عادل آذر” را به سمت مشاور رئیس جمهور و رئیس موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی منصوب کرد.

وی متولد ۱۳۴۵ دهلران، دانش آموخته دکترای مدیریت و عضو هیات علمی دانشگاه بود که نمایندگی مجلس شورای اسلامی، ریاست مرکز آمار ایران و ریاست دیوان محاسبات کشور را در کارنامه اجرایی و مدیریتی خود داشت.

دکتر محمدعلی زلفی‌گل، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، با صدور پیامی، درگذشت دکتر عادل آذر رئیس پیشین دیوان محاسبات کشور و مرکز آمار ایران، از اساتید دانشگاه تربیت مدرس را تسلیت گفت.
وزیر علوم با انتشار پیامی درگذشت دکتر عادل آذر  را تسلیت گفت

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، متن پیام تسلیت دکتر زلفی‌گل به شرح زیر است:

«إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ»

آزاده‌مردی شریف که مرید منظومه‌ کربلا بود به کاروان شهیدان پیوست. دکتر عادل آذر که از آبرومندان و آبروبخشان جامعه دانشگاهی این روزگار بود ندای حق را لبیک گفت و در نخستین دور طواف مُحَرم حسینی مُحرِم شد و به لقاالله پیوست. ماتم آن جان‌باخته‌ جبهه‌های نبرد و جان‌بخش میادین علم و عمل به ماتم سرور آزادگان حسین‌بن‌علی (ع) جاودانه خواهد شد و بر ماست که راه و روش سزاوارش را گرامی بداریم. این ضایعه‌ عظیم را به خانواده‌ سوگوارش و جامعه‌ ارجمند دانشگاهیان تسلیت و تعزیت عرض می‌کنیم.

خداوند منان روح آن برادر گرانقدر که از پس مجاهدت در مناصبی خطیر هم چون خادم ملت در مجلس شورای اسلامی، ریاست مرکز آمار و دیوان محاسبات در جایگاه مدیر موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه‌ریزی منشا تحول و تعالی بود را به حُرمت شب‌های سوگ محرم، در آرامش و آمرزش مقرب فرماید.

“کاروان شهید رفت از پیش

وآن ما رفته گیر و می‌اندیش

از شمار دو چشم یک تن کم

وز شمار خرد هزاران بیش”

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا