فارس- سردبیر

افزایش ۴۰۰ درصدی جذب گردشگر سلامت در فارس

مسئول گردشگری سلامت استانداری فارس عنوان کرد:

مسئول گردشگری سلامت استانداری فارس از افزایش نزدیک به ۴۰۰ درصدی حذب و ارائه خدمات به گردشگران خارجی در سه ماهه اول امسال خبر داد.

به گزارش بازارکار فارس به نقل از خبرگزاری ایسنا میثم فرهادی یکشنبه ۹ مرداد در جمع خبرنگاران با اشاره به حمایت رئیس شورای عالی گردشگری فارس از شرکت کنندگان در دهمین نمایشگاه سلامت عمان، بیان کرد: در مهرماه امسال بزرگترین نمایشگاه سلامت در زمینه درمانی و پزشکی، خدمات و تجهیزات پزشکی، داروسازی، خدمات گردشگری سلامت، محصولات بهداشتی و… برگزار می‌شود که این رویداد فرصت مناسبی برای عرضه پتانسیل‌های استان در زمینه پزشکی و شاخه‌های مرتبط است.

او با بیان اینکه فارس یکی از قطب‌های اصلی پزشکی کشور است، افزود: خوشبختانه گره‌هایی که سال‌ها در حوزه گردشگری سلامت داشتیم با مدیریت صحیح و هماهنگی بین بخشی باز شده و در سه ماهه اول امسال به یک آمار افزایشی نزدیک به ۴۰۰ درصد در جذب و ارائه خدمات به گردشگران خارجی دست یافته‌ایم.

مسئول گردشگری سلامت استانداری فارس عنوان کرد: اکنون لازم است با معرفی ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های موجود در این زمینه که امر بسیار مهمی است این شرایط را حفظ و در راستای بهبود آن تلاش کنیم.

فرهادی ضمن ابراز خرسندی از حضور و همکاری بیمارستان‌ها و مراکز درمانی خصوصی، خصولتی و دولتی در فراخوان نمایشگاه عمان بیان کرد: به دنبال فضایی با موقعیت مناسب در پاویون ایران در نمایشگاه برای فارس هستیم و با همکاری سفارتخانه ایران در عمان و رایزن‌های تجاری و بازرگانی این مهم محقق خواهد شد. همچنین کارگروه‌هایی را برای هماهنگی، برنامه ریزی و حضور هدفمند در نمایشگاه عمان تشکیل داده و با تسهیل امور مربوطه در این نمایشگاه قوی حضور پیدا خواهیم کرد و در تلاش هستیم که ایده آل ترین شرایط را از هر نظر برای شرکت کنندگان هم استانی خود ایجاد کنیم.

این مقام مسئول با اشاره به حضور موثر بخش خصوصی در چنین رویدادهایی، گفت: با رایزنی‌های انجام شده با سازمان توسعه تجارت ایران، مقرر شد این سازمان براساس قوانین، حداکثر همکاری را با شرکت کنندگان فارس داشته باشد. بنابراین برای حضور بخش خصوصی در نمایشگاه عمان شرایط را تسهیل و تمام قد حمایت خواهیم کرد.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا