پیشنهاد سردبیردسته‌بندی نشده

رییس سازمان بسیج رسانه‌ی کشور در رشت: راه اندازی نهضت آموزش ارتقاء مهارت‌های شغلی خبرنگاران

رییس سازمان بسیج رسانه‌ی کشور در رشت، از راه اندازی نهضت آموزش برای ارتقاء مهارت‌های شغلی خبرنگاران در سراسر کشور خبر داد

رییس سازمان بسیج رسانه‌ی کشور در رشت، از راه اندازی نهضت آموزش برای ارتقاء مهارت‌های شغلی خبرنگاران در سراسر کشور خبر داد.

به گزارش بازارکار از خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان، عباس محمدیان در جمع اصحاب رسانه‌ی گیلان در رشت گفت: داشتن مهارت‌های فردی و تخصصی برای نقش آفرینی بهینه در عرصه‌ی جنگ نرم امری ضروری ست و در همین راستا بنا داریم امسال نهضت آموزش خبرنگاران و دست اندرکاران رسانه ایی کشور را راه اندازی کنیم و در این راستا گیلان از نخستین استان‌هایی ست که دوره‌های آموزش مهارتی خبرنگاران در آن برگزار خواهد شد.

رییس سازمان بسیج رسانه‌ی کشور در ادامه با بیان اینکه ۷۶ درصد خبرنگاران کشور، عضو این سازمان هستند، تصریح کرد: این رقم برای خبرنگاران استان گیلان ۸۶ درصد است.

وی همچنین سازمان بسیج رسانه را مدافع تک تک خبرنگارانی دانست که تلاش دارند با بهره گیری از ظرفیت‌های رسانه ایی، به روشنگری و تنویر افکار عمومی پرداخته و در راستای دفاع از ارزش‌های ناب انقلاب اسلامی گام بردارند.

عباس محمدیان در بخش دیگری از سخنانش مجموع دست اندرکاران رسانه ایی کشور از جمله خبرنگاران گیلان را به نقش آفرینی در روند تحقق اتاق شیشه ایی مدیران دولتی و اجرایی کشور فراخواند و افزود: اصحاب رسانه امروز می‌توانند رسالت‌های حرفه ایی خود را در حوزه‌ی جهاد تبیین با پایش عملکرد مدیران و پاسخگویی آنان مقابل مطالبات بحق مردم دنبال کنند و این مهم همواره از سوی سازمان بسیج رسانه حمایت خواهد شد.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا