پیشنهاد سردبیردسته‌بندی نشده

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید در سیستان و بلوچستان خبر داد؛ حمایت از ۱۰۰ هزار طرح کارآفرینی در کشور

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید گفت: امسال ۱۰۰ هزار طرح خرد، کوچک، متوسط و معیشت محور در کشور حمایت می‌شود .

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید گفت: امسال ۱۰۰ هزار طرح خرد، کوچک، متوسط و معیشت محور در کشور حمایت می‌شود .

به گزارش بازارکار، رضایی افزود : به طور متوسط هر یک از این طرح ها  ۳ اشتغال دارد و در مجموع ۳۰۰ هزار اشتغال در کشور حمایت می‌شود.

وی روز گذشته در مراسم افتتاحیه دو مرکز درمانی گفت: صندوق کار آفرینی در سیستان و‌بلوچستان توانسته است 5طرح‌ درمانی در حوزه سلامت با در اختیار قرار دادن تسهیلات به‌بخش خصوصی، به بهره برداری برساند‌که این طرح ها از یک‌‌طرف باعث اشتغال زایی 60 نفر شده و ازطرفی‌ هم باعث ارتقا کیفیت شاخص های بهداشتی و درمانی این استان شده است.

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امیدکشور افزود: در راستای حمایت از طرح های اشتغالزا در زمینه هایی مثل کشاورزی، صنعت و خدمات، صندوق کار آفرین از‌متخصصین این حوزه‌حمایت میکند.

رضایی بیان کرد: علاوه بر این‌پنج طرح حوزه سلامت 5طرح بهداشتی ودرمانی دیگر نیز تا پایان سال جاری در سیستان و بلوچستان که تسهیلات آن به بخش خصوصی پرداخت شده، تجهیز و به بهره برداری میرسد.

سپاهی فرماندار‌چابهار‌هم گفت: با راه اندازی مرکز تخصصی جراحی رادمان و‌درمانگاه شبانه روزی کیمیا، مردم شهرستان چابهار و دیگر شهرستانها،(نیکشهر،قصرقند،کنارک، فنوج،دشتیاری، زرآباد،…) میتواند از خدمات درمانی این دو مرکز درمانی بهره مند شوند و از رفتن بیماران به سایر استانها‌ و‌هزینه های اضافی سفر‌هم میتوان جلوگیری کرد.

وی گفت:برای راه اندازی این دو مرکز درمانی در چابهار 17میلیارد تومان تسهیلات از صندوق کار آفرینی به بخش خصوص پرداخت شده است‌که با بهره برداری از این دو طرح درمانی، جمعیت 800 و یا یک میلیون نفر میتواند از خدمات درمانی بهره مند شوند.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا