اجتماعیاخبار استخدامپیشنهاد سردبیردسته‌بندی نشدهقوانین ومقررات کار

طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت در چه مرحله ای است ؟

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از اتمام بررسی جزئیات طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت در آینده نزدیک خبر داد و تاکید کرد: تمام تلاش کمیسیون بر این است که این طرح در اسرع وقت به صحن مجلس آمده و به تصویب برسد.

 به گزارش بازارکار به نقل از ایسنا ولی اسماعیلی درباره آخرین وضعیت طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت، بیان کرد: کمیسیون اجتماعی با جدیت تمام این طرح را در دستور دارد و جلسات کارشناسی کمیته تخصصی بررسی جزئیات این طرح مرتبا تشکیل می شود  نیز برای جمع بندی نهایی، این طرح در صحن کمیسیون اجتماعی مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.
نماینده مردم گرمی در مجلس در ادامه اظهار کرد: از آنجا که مطالبه عمومی برای تصویب این طرح بالا است، تمام تلاش ما بر این است تا در اسرع وقت این طرح را به صحن علنی مجلس بیاوریم.
«تذکرات شفاهی» نمایندگان درباره افزایش حقوق بازنشستگان ، رتبه‌بندی معلمان و پاداش پایان خدمت فرهنگیان و بازنگری در حقوق کارمندان
جزئیات طرح ساماندهی کارکنان دولت / نیروهای شرکتی و ساعتی با چند سال سابقه کار ، ساماندهی می شوند؟
نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه بررسی های این طرح در کمیسیون روبه پایان است و به زودی به صحن مجلس خواهد آمد، تصریح کرد: حذف شرکت های واسطه و تامین امنیت شغلی برای کلیه کارکنان دولت مهم ترین اهداف این طرح است که از ابتدا دنبال شده است. از آن جایی که کارکنانی که قراردادهای شرکتی یا حجمی دارند از امنیت شغلی خود در آینده اطمینان ندارند، این طرح امنیت شغلی را برای کلیه کارکنان دولت به ارمغان خواهد آورد.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا