البرزالبرز- سردبیردسته‌بندی نشده

جذب نیروی کار در البرز بر مبنای مهارت در صنایع البرز انجام می شود

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار البرز گفت: جذب نیروی کار در این استان برمبنای نیازها ، تخصص و مهارت در بخش های مختلف صنعت و تولید البرز صورت می گیرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار البرز گفت: جذب نیروی کار در این استان برمبنای نیازها ، تخصص و مهارت در بخش های مختلف صنعت و تولید البرز صورت می گیرد.
در نشست هماهنگی اولین رویداد جهادی پیشه سازان البرز افزود: بر این اساس اولین رویداد جهادی پیشه سازان اردیبهشت ماه سال آینده در البرز برگزار می شود.
وی ادامه داد: در این رویداد برای اولین بار در کشور خلاء بین دانشگاه و صنعت شناسایی، نیازمندی های صنایع به نیروی کار و تکنسین ها احصا شده است.
نیازی گفت: بنابر این جذب نیروی کار یا ایده به صورت میدانی با سرعت و کیفیت بالا بر مبنای نیاز استان البرز اتفاق می افتد.
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار البرز یادآورشد: در این زمینه گروهی از مدیران، توسعه ‌دهندگان، علاقه‌مندان صنایع به جذب نیروی کار ماهر و تکنسین ها با مشورت یکدیگر، نیازمندی های سازمانی، پروژه ای یا شرکتی خود را مطرح کرده و نیروهای آماده به کار را همان روز بررسی و جذب می کنند.
نیازی بیان داشت: این رویه جذب نیروی آماده به کار از میان دانشجویان و فارغ التحصیلان به سرعت در شهرهای جهان گسترش پیدا کرده و نتایج خوبی از آن در میان کسب و کارهای توسعه یافته کنونی، قابل مشاهده که منجر به رضایت بیشتر و درآمدهای بالا شده است.
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار البرز تاکید کرد: رویداد جهادی پیشه سازان می تواند نقش به سزایی در توسعه متوازن استان ایفا کند.
این رویداد با محوریت دانشگاه فنی و حرفه ای استان البرز، همکاری صنایع ، دستگاه های متولی اشتغال و صنعت در اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ برگزار می شود و روند آن به صورت مستمر در بستر شبکه اینترنت در سطح استان ادامه خواهد داشت.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا