فارس- سردبیر

صدور مجوز مشاغل خانگی در پیچ و خم اداری معطل نماند

فرماندار ویژه شهرستان فسا: حمایت مالی از طرح‌های اشتغالزا جزء برنامه‌ها و اهداف مهم است که تحقق آن تاثیر بسزائی در ایجاد اشتغال پایدار به ویژه در روستاها دارد. نحوه ی عملکرد دستگاه های اجرایی شهرستان در ثبت اشتغال، ملاک ارزیابی آنها خواهد بود.

به گزارش بازار کار فارس به نقل از  روابط عمومی فرمانداری شهرستان ویژه فسا دکتر علیرضا فیروزی فرماندار ویژه شهرستان فسا در جلسه شورای اشتغال و سرمایه گذاری که با حضور اعضای این کارگروه و همچنین نماینده بنیاد برکت در استان فارس تشکیل شد تصریح کرد :
حمایت مالی از طرح‌های اشتغالزا جزء برنامه‌ها و اهداف مهم است که تحقق آن تاثیر بسزائی در ایجاد اشتغال پایدار به ویژه در روستاها دارد.
وی در ادامه ضمن تاکید بر الزام دستگاه های اجرایی و بانکها در زمینه پیگیری و جذب تسهیلات تخصیص یافته به شهرستان ، حمایت مالی از طرح‌های نیمه تمام که نیاز به سرمایه در گردش دارند را از اولویت های مهمی دانست که لازم است مورد توجه ویژه قرار گیرد .
فرماندار ویژه شهرستان فسا در بخش دیگری از سخنان خود افزود : میزان ثبت اطلاعات شاغلین در سامانه ی رصد اشتغال، ملاک ارزیابی مدیران دستگاه های اجرایی خواهد بود و مدیران شهرستان موظفند ضمن جدیت و اهتمام در این زمینه ، گزارش اشتغال ثبت شده را به صورت مستمر به فرمانداری ارائه نمایند .
صدور مجوز مشاغل خانگی بدون معطل ماندن در پیچ و خم اداری و هماهنگی تسهیل گران بنیاد برکت با بخشداران ، دهیاران و اعضای شوراها در زمینه ی شناسایی و معرفی متقاضیان نیازمند تسهیلات اشتغال از دیگر مواردی بود که توسط فرماندار ویژه شهرستان فسا در این جلسه مطرح شد.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا