اردبیل- سردبیردسته‌بندی نشده

شهرک صنعتی جدید در خلخال احداث می‌شود

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل گفت: به دنبال مکان‌یابی و تملک اراضی مورد نیاز برای احداث شهرک صنعتی جدید در شهرستان خلخال هستیم.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل گفت: به دنبال مکان‌یابی و تملک اراضی مورد نیاز برای احداث شهرک صنعتی جدید در شهرستان خلخال هستیم.
محمد اهلی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: امیدواریم با همراهی و مساعدت لازم از سوی سازمان‌ها و ارگان‌های مربوطه ، به زودی شاهد مکان‌یابی و تملک این شهرک صنعتی در شهرستان خلخال باشیم.
وی ادامه داد: این شهرک با هدف جهش تولید و اشتغال و جلب و جذب سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در این شهرستان احداث می‌شود.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل اظهار کرد:یکی از مشکلات حال حاضر شهرستان خلخال، اشباع شهرک صنعتی این شهرستان است که به دلیل نبود زمین صنعتی، در پاسخگویی به درخواست‌های مکرر سرمایه گذاران در تنگنا قرار گرفته و همین امر ایجاد شهرک صنعتی جدید در آن را ایجاب می‌کند.
اهلی با اشاره به آماده‌سازی ناحیه صنعتی گزاز خلخال گفت: برای تامین زمین صنعتی مورد نیاز، مقدمات آماده‌سازی ناحیه صنعتی گزاز با مساحت ۳۰ هکتار آغاز شده که برای مهیا شدن و تکمیل زیرساخت‌ها، نیازمند تامین اعتبارات استانی و ملی و همکاری دستگاه‌های خدمت‌رسان از جمله شرکتهای آب، برق و گاز هستیم.
وی افزود: یکی از اولویت‌های این شرکت کمک به رفع موانع تولید و حمایت از واحدهای تولیدی است که تلاش می‌شود با حمایت مدیران استانی و شهرستانی، به این هدف مهم دست پیدا کنیم.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل ادامه داد: مساحت ناحیه صنعتی گزاز در حدود ۸۲ هکتار است که در مرحله نخست، ۳۰ هکتار از اراضی این ناحیه آماده سازی و در اختیار متقاضیان قرار داده خواهد شد.
استان اردبیل دارای ۲۰ شهرک و نواحی صنعتی است.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا