فارس- سردبیر

گلباران قبور مطهر شهدا توسط خبرنگاران شیرازی

همزمان با آغاز هفته خبرنگار انجام شد؛

بازار کار فارس /همزمان با آغاز هفته خبرنگار، اصحاب رسانه شیراز با حضور در گلزار شهدای این کلانشهر، به مقام شامخص شهدا به ویژه شهدای خبرنگار ادای احترام و این مکان را گلباران کردند.

جانشین فرمانده سپاه فجر فارس در امور اقشار صبح دوشنبه ۱۰ مرداد ضمن همراهی با خبرنگاران در برنامه گلباران قبور شهدا و پاسداشت ایام خبرنگار بیان کرد: رسالت خبرنگار یک رسالت خطیر و عظیم است.

سرهنگ امیر جاهدی با بیان اینکه اگر نقش پیام آور دشت کربلا را از این عرصه حذف کنیم شاید اثر و نامی از قیامی عاشورا نمی‌ماند، گفت: امروز اگر رسالت عظیمی که به دوش همه خبرنگاران به ویژه خبرنگاران متعهد را نتوانیم انجام دهیم در جنگ ابر رسانه‌ها که بنگاه های خبرپراکنی بزرگی در اختیار دارند، نقش ما گم خواهد شد.

این مقام نظامی خاطرنشان کرد: به همت متعالی خبرنگاران متعهد، حقیقت در عالم گم نشده و نور و حقیقت آن رسالتی بود که حضرت سیدالشهدا (ع) انجام داد و امروز هم در حال پراکنده شدن است و دل مشتاقان دنیا به سمت این نور هدایت می‌شود.

جانشین فرمانده سپاه فجر فارس در امور اقشار ابراز امیدواری کرد که این مسیر با تاسی از شهدای خبرنگار به قوت ادامه یابد.

جاهدی با بیان اینکه امید است بتوانیم رسالت دینی و انقلابی خود را به خوبی انجام دهیم، مجددا ابراز امیدواری کرد بتوانیم پرچمی که شهدا بر افراشته‌اند را برافراشته نگهداریم.

هادی رضایی، مسئول بسیج رسانه فارس نیز بیان کرد: امروز در کنار قبور شهدا جمع شده‌ایم تا عهد و پیمان دوباره‌ای با آرمان‌های اسلام و انقلاب و شهدا ببندیم.

او گفت: هفته خبرنگار را با حضور در کنار قبور شهدای خبرنگار آغاز می‌کنیم، چرا که روح بلند این شهدا در کنار مجاهدان و مردم ایران بوده و هست.

به گزارش بازار کار، برنامه‌های هفته خبرنگار با گلباران قبور شهدای خبرنگار فارس، آغاز شد.

در این مراسم مدیران مسئول، دبیران، خبرنگاران و عکاسان رسانه‌های جمعی فارس با شهداء تجدید عهد و میثاق کردند.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا