آموزش و مهارتیزدیزد- سردبیر

برتري شهرک صنعتی تفت ۲ از لحاظ موقعیت و استقرار صنایع کوچک

سرپرست شرکت شهرکهای صنعتی استان یزد گفت: شکی هم نیست که در شرایط فعلی وضعیت آب استان، باید با درک متقابل و هم افزایی دستگاه های مرتبط مدیریت شود.

محمد دهقان سرپرست شرکت شهرکهای صنعتی استان یزد در نشستی با فرماندار، دادستان و شهردار تفت در خصوص تامین آب شهرک صنعتی تفت 2 اظهار کرد: بی شک بخشی از مشکل کمبود آب، ناشی از شرایط اقلیمی و سخت گیری های طبیعت است، اما شکی هم نیست که در شرایط فعلی وضعیت آب استان، باید با درک متقابل و هم افزایی دستگاه های مرتبط مدیریت شود.

 

وی با بیان اینکه انتظارات در خصوص آب باید همراستای با کمبودها  و محدودیت ها باشد تصریح کرد: شهرک صنعتی تفت ۲ از لحاظ موقعیت و استقرار صنایع کوچک و متوسط جزو بهترین شهرکهای صنعتی استان یزد است در حالی که هنوز این شهرک بطور کامل به مرحله راه اندازی و بهره برداری نرسیده است و ۶۰درصد واحدهای مستقر در این شهرک در حال ساخت و ساز هستند و ظرف دو سه سال آینده به بهره برداری می رسند و برای تولید خود نیازمند آب و برق هستند.

 

دهقان ابراز کرد: نباید فراموش کرد راه گذر کشور از مشکلات اقتصادی امروز بنا به فرموده رهبر معظم انقلاب مسئله تولید است که باید تمام سعی خود را د راستا به کار گیریم، چراکه وقتی سرمایه گذار همه داشته خود را برای رونق تولید در  کشور و استان وارد میدان می کند باید از آن حمایت همه جانبه کرد تا خدای ناکرده مشکلات و چالش ها موجب دلسردی فعالان این عرصه نشود.

 

سرپرست شرکت شهرکهای صنعتی یزد گفت: هرچند همیشه مشکلاتی بر سر راه تولید بوده، انصافا تاکنون همه مسئولان دولت و دستگاه قضا برای برطرف شدن مشکلات و چالش های موجود تولید پای کار بوده اند

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا