دسته‌بندی نشده

یک هزار فرصت شغلی توسط بسیج در استان مرکزی ایجاد شده است

سردار کریمی گفت: در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی ۷۵۰ صندوق قرض الحسنه در سطح استان مرکزی راه اندازی شده که در سالجاری تاکنون بیش از یک هزار فرصت شغلی ایجاد شده و بسیج سازندگی در بیش از ۲۰۰ عنوان عرصه تسهیلات پرداخت می کند و رویکرد سپاه در این خصوص آموزش، توانمند سازی و ایجاد اشتغال پایدار است و الگوی حرکتی در این خصوص مبتنی بر نقش آفرینی مردم می باشد.

سردار کریمی گفت: در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی ۷۵۰ صندوق قرض الحسنه در سطح استان مرکزی راه اندازی شده که در سالجاری تاکنون بیش از یک هزار فرصت شغلی ایجاد شده و بسیج سازندگی در بیش از ۲۰۰ عنوان عرصه تسهیلات پرداخت می کند و رویکرد سپاه در این خصوص آموزش، توانمند سازی و ایجاد اشتغال پایدار است و الگوی حرکتی در این خصوص مبتنی بر نقش آفرینی مردم می باشد.
سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در آیین بهره برداری از پروژه های محرومیت زدایی و رزمایش کمک مومنانه سپاه ناحیه فراهان با اشاره به عروج شهادت گونه سردار مهدی مهدوی نژاد جانشین معاونت بازرسی ستاد فرماندهی کل سپاه بر اثر عوارض ناشی از جراحت‌های شیمیایی دوران دفاع مقدس اظهار کرد: عروج شهادت گونه سردار پرافتخار و جانباز عالیقدر سرتیپ دوم پاسدار مهدی مهدوی نژاد که حیات با برکت خود را با مجاهدت و فداکاری در راه خدمت به مردم و نظام اسلامی و دفاع از ارزشهای اسلامی گذراند را تبریک و تسلیت می گوییم.
وی افزود: سردار مهدوی نژاد از فرماندهان انقلابی، مومن، خردمند، مخلص و پیشتاز در همه عرصه های مورد نیاز انقلاب اسلامی بود که در مسئولیت های مختلف از جمله فرماندهی لشکر ۱۷ علی بن ابیطالب(ع) و ارشد نظامی استان مرکزی خدمات شایسته و بارزی به امت اسلامی و مردم شریف استان ارائه کرد و قطعا راه و مسیر پرافتخار این فرمانده عزیز همواره زنده و راهگشای نسل امروز و فردای نظام اسلامی خواهد بود و برای ایشان رحمت واسعه الهی، علو درجات و همنشینی با حضرت اباعبدالله الحسین(ع) از خداوند متعال خواستاریم.
سردار کریمی بیان کرد: به برکت انقلاب اسلامی و نهضت حضرت امام(ره) ارزش های اسلامی در جامعه احیا شد و امام خمینی(ره) برای نشان دادن کارآمدی اسلام و عزت و سربلندی مسلمانان انقلاب اسلامی را تشکیل داد.
وی ادامه داد: دشمنان انقلاب اسلامی در طول ۴۳ سال گذشته برای جلوگیری از الگو شدن انقلاب اسلامی در جهان و مقابله با کارآمد نشان دادن اسلام ناب محمدی(ص) در حوزه های مختلف همه راهبردهای خود را پای کارآوردند که به برکت رهبری های امامین انقلاب، مجاهدت شهدا و رزمندگان در عرصه های مختلف و بصیرت مردم در همه راهبردها با شکست مواجه شدند.
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با بیان اینکه انقلاب اسلامی با تکیه بر مکتب اسلام ، ولایت فقیه و پشتوانه عظیم مردمی امروز در اوج اقتدار است، گفت: گام دوم انقلاب گام درخشش ملت ایران در عرصه های بین المللی و ارتقای قدرت ملی در همه بخش ها است.
وی جنگ ترکیبی را آخرین راهبرد دشمنان علیه ملت ایران خواند و افزود: دشمن برای مقابله با انقلاب اسلامی از یک سو جنگ اقتصادی ، تحریم های ظالمانه و فشار معیشتی بر مردم تحمیل کرده و از سویی دیگر جنگ نرم و عملیات روانی را در دستور کار قرار داده که البته دشمن در جنگ اقتصادی و تحریم ها دچار ناتوانایی شده است.
سردار کریمی ادامه داد: استحاله از درون راهبرد دشمن در جنگ نرم است و با توطئه هایی چون تطهیر رژیم ننگین پهلوی و بزرگ کردن مشکلات به دنبال یاس و نا امیدی ملت می باشند که جهاد تبیین مهمترین راهکار برای خنثی کردن توطئه های دشمنان است.
وی بیان کرد: جهاد یک امر مستمر و راهگشا است و از این جهت فریضه فوری و قطعی یاد شده و لذا تبیین واقعیت ها و حماسه های هویت ساز در انقلاب اسلامی از ضرورت های جهاد تبیین می باشد چراکه دشمن به دنبال فراموشی حماسه های ملت ایران در طول ۴۳ سال گذشته است.
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با اشاره به اینکه ایران قبل از انقلاب که در همه امور وابسته به غرب بود امروز به برکت انقلاب اسلامی و عزم و اراده ملت و جوانان غیور در بسیاری از عرصه ها خودکفا و به استقلال رسیده،گفت: مکتب انقلاب اسلامی دشمنان را در همه حوزه ها زمین گیر کرده است.
ی با اشاره به اینکه حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن و خصوصا حضور معنادار جوانان و نوجوانان نشان از پویایی و زنده بودن آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی دارد،افزود: به فضل الهی در گام دوم انقلاب ملت ایران با حرکتی تمدنی و حاکم کردن ارزش های اسلامی به سمت فتح قله های بلند و تشکیل تمدن اسلامی پیش خواهد رفت و پیام امروز انقلاب اسلامی پیام اقتدار ، وحدت و انسجام برای حرکتی شتابنده است.
سردار کریمی با تأکید بر اینکه غیرت دینی ملت موجب شکل گیری انقلاب اسلامی شد و این مولفه همواره ملت ایران را به جایگاه بلند رسانده ،گفت: خلق بسیاری از دستاوردها و پیشرفت ها به برکت غیرت دینی است و امروز باید تقویت شود و اگر غیرت دینی در برخی از مشکلات و کاستی ها پای کار بیاید قطعا مشکلات برطرف خواهد شد.
وی با بیان اینکه سپاه و بسیج افتخار حضور در کنار مردم در همه شرایط و میدان ها را دارد و با روحیه ولایی، انقلابی و جهادی برای رفع مشکلات مردم و دفاع از ارزش های اسلامی گام برمی دارد،افزود: قوی شدن در همه ابعاد رویکرد مهم سپاه و بسیج در اجرای برنامه ها است.
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی خاطر نشان کرد: در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی ۷۵۰ صندوق قرض الحسنه در سطح استان مرکزی راه اندازی شده که در سالجاری تاکنون بیش از یک هزار فرصت شغلی ایجاد شده و بسیج سازندگی در بیش از ۲۰۰ عنوان عرصه تسهیلات پرداخت می کند و رویکرد سپاه در این خصوص آموزش، توانمند سازی و ایجاد اشتغال پایدار است و الگوی حرکتی در این خصوص مبتنی بر نقش آفرینی مردم می باشد.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا