خوزستانخوزستان- سردبیردسته‌بندی نشده

افتتاح دو مرکز کارآموزی جوار و بین کارگاهی صنعت در دزفول

مرکز آموزش جوار کارگاهی انجمن صنفی استادکاران و کارگران صنعت ساختمان و بین کارگاهی شرکت کشاورزی جلگه در دزفول افتتاح شد.

مرکز آموزش جوار کارگاهی انجمن صنفی استادکاران و کارگران صنعت ساختمان و بین کارگاهی شرکت کشاورزی جلگه در دزفول افتتاح شد.
مسعود اوژن رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای دزفول در آیین افتتاح این مراکز که امروز (۲۸ بهمن‌ماه) برگزار شد، اظهار کرد: مرکز جوار کارگاهی، مرکزی است که از لحاظ تجهیزات آموزش، مستقل از جریان تولید است. مرکز بین کارگاهی نیز مرکزی است که در آن آموزش با استفاده از امکانات خط تولید ارائه می‌شود.
وی عنوان کرد: در مراکز جوار کارگاهی و بین کارگاهی، آموزش مورد نیاز واحدهای صنعتی، تولیدی یا خدماتی به صورت باز آموزی و تکمیل مهارت کارگران شاغل در واحد یا واحدهای تولیدی، آموزش کارگران تازه استخدام شده، آموزش تخصص‌های جدید بر حسب نیاز صنایع و آموزش افراد تغییر شغل یافته ارائه می‌شود.
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای دزفول گفت: با توجه به مشوق‌هایی که برای تاسیس این نوع مراکز برای واحدهای صنعتی، تولیدی و خدماتی و… در نظر گرفته شده است، از مدیران این واحدها می‌خواهیم برای تاسیس این نوع مراکز جهت توانمندسازی نیروهای کار شاغل، به مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای مراجعه و جهت دریافت دستورالعمل نحوه راه‌اندازی آن، اقدام کنند.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا