آموزش و مهارتاقتصادی و بازار سرمایهپیشنهاد سردبیرتسهیلاتلرستانلرستان- سردبیر

راه‌اندازی طرح‌های پیشران اقتصادی استان تأثیر بسزایی در ایجاد اشتغال پایدار دارد

استاندار لرستان گفت: راه‌اندازی و آغاز فعالیت طرح‌های پیشران اقتصادی استان تأثیر بسزایی در توسعه لرستان، ارزش افزوده و همچنین ایجاد اشتغال پایدار دارد.

به گزارش بازار کار لرستان، فرهاد زیویار، در خصوص دیدار با معاون صندوق توسعه ملی اظهار کرد: لرستان ظرفیت‌های مهمی در زمینه‌های مختلف دارد که فعال کردن آن‌ها نقش مهمی در توسعه استان و رونق اقتصادی به دنبال خواهد داشت.

زیویار عنوان کرد: در دیدار با دکتر صالح گزارشی از ظرفیت‌های استان و معرفی آن‌ها به صندوق توسعه ملی در زمینه طرح‌های پیشران اقتصادی با هدف جلب مشارکت و تأمین مالی این طرح‌ها ارائه شد.

وی تصریح کرد: اهمیت توجه به طرح‌های پیشران اقتصادی استان از حلقه‌های مفقوده توسعه اقتصادی لرستان است که در این دیدار موضوع تمرکز بر این طرح‌ها مورد تأکید قرار گرفت.

استاندار لرستان با اشاره به ضرورت پیگیری مصوبات سفر رئیس جمهور به استان، افزود: راه‌اندازی و آغاز فعالیت طرح‌های پیشران اقتصادی در استان تأثیر بسزایی در توسعه لرستان، ارزش افزوده و همچنین ایجاد اشتغال پایدار دارد.

زیویار با مثبت ارزیابی کردن دیدار با دکتر صالح، گفت: پس از بحث و بررسی موارد ذکر شده، معاون صندوق توسعه ملی ضمن استقبال از طرح‌های معرفی شده، با تأمین اعتبار بخشی از این طرح‌ها موافقت کرد.

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا