آموزش و مهارتاقتصادی و بازار سرمایهپیشنهاد سردبیرلرستانلرستان- سردبیرنواحی و شهرک های صنعتی

۴۱۹ واحد تولیدی با ظرفیت اشتغال ۷۷۳۱ نفر به بهره‌برداری رسیدند

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان گفت: تاکنون ۴۱۹ واحد تولیدی با سرمایه‌گذاری ۱۰ هزار و ۱۳ میلیارد ریال و با ظرفیت اشتغال ۷۷۳۱ نفر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی لرستان بهره‌برداری شده‌اند.

به گزارش بازار کار لرستان، بختیار رازانی اظهار کرد: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته ۲۵ واحد از ۱۲۴ واحد صنعتی راکد  مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی لرستان  جهت راه‌اندازی مجدد و برگشت به تولید  در دستور کار قرار گرفته است.

وی اضافه کرد: راه‌اندازی مجدد واحدهای راکد قابل احیا در سطح شهرک‌های صنعتی مبنای کار قرار گرفته که به همین منظور احصای آخرین وضعیت واحدهای صنعتی غیرفعال و قابل احیا از برنامه‌های اصلی این شرکت  در سالجاری محسوب می‌شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان بیان کرد: از ابتدای سال تاکنون چهار واحد تولیدی صنایع شیمیایی راکد به چرخه تولید بازگشته‌اند.

رازانی گفت: این درحالیست که سال گذشته ۳۱ واحد تولیدی صنایع غذایی، کانی غیرفلزی و شیمیایی  مجددا در مدار تولید قرار گرفتند.

وی اضافه کرد: همچنین ۲۲۷ واحد با ظرفیت ۵۰ درصد و ۶۷ واحد نیز با ظرفیت بیشتر از ۵۰ درصد درحال فعالیت‌ هستند که برنامه افزایش ظرفیت‌ تولید برای این دو گروه از واحدها در اولویت‌های تعیین شده به اجرا درمی‌آید.

رئیس هیات مدیره شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان یادآور شد: تاکنون ۴۱۹ واحد تولیدی  با سرمایه‌گذاری ۱۰ هزار و ۱۳ میلیارد ریال و با ظرفیت اشتغال ۷۷۳۱ نفر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی لرستان  بهره‌برداری شده‌اند.

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا