خراسان رضویخراسان رضوی- سردبیر

درحوزه اشتغال با کسی تعارف نداریم

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی گفت: در حوزه اشتغال و سرمایه گذاری با کسی تعارف نداریم وباید در راه جهادی کارکرد وشوخی بردار نیست.

به گزارش بازارکار و به نقل ازخبرگزاری فارس، محمد امین بابایی مدیر کل  تعاون کار ورفاه اجتماعی خراسان رضوی در جلسه کارگروه اشتغال وسرمایه گذاری در فرمانداری شهرستان خلیل آباد تشکیل شد، اظهار کرد: امروز حوزه اشتغال و کار آفرینی حوزه اما و اگر نیست  و باید با شناخت کارکرد و کار را برای سرمایه گذار هموار کرد.

وی با بیان اینکه  در راه اشتغال همه با هم  باید کار کنیم، افزود:  بانک ها در راه پرداخت تسهیلات همکاری لازم را باید داشته باشند.

مدیر کل  تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی گفت:  بر اساس طرح زیست بوم ملی اشتغال، هر دستگاه یا نهادی که خدمتی در حوزه اشتغال ایجاد می کند می تواند این خدمت را تنها برای یک کد ملی مشخص در سامانه رصد ثبت کند.

بابایی تصریح کرد:  برای کلیه اقدامات در حوزه اشتغال نظیر آموزش، اعطای تسهیلات، صدور مجوز قابلیت ثبت کد ملی در سامانه وجود دارد.

وی افزود : بر این اساس گزارش گیری و رصد اقدامات انجام شده در حوزه اشتغال به راحتی و با دقت بالا انجام می شود و آمارها در حوزه اشتغال نیز واقعی تر شده است.

مدیر کل  تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی تاکید کرد: راستی آزمایی از ثبت نام کنندگان در سامانه رصد به صورت پیامکی، تلفنی و بازدید حضوری انجام می‌شود.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا